Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Gdańsk Competence Center

Olivia Business Centre - Olivia Six
Al. Grunwaldzka 472D
80-309 Gdańsk
pomorskie, Polska
[email protected]

jobs.staples.eu

NIP: 5861049772

Nasze oddziały

Staples Delivery Polska Oddział w Gdańsku

Ul. Bysewska 18
80-298 Gdańsk
pomorskie, Polska

Staples Delivery Polska Biuro Handlowe w Warszawie

ul. Kotsisa 4
03-307 Warszawa
mazowieckie, Polska

Staples Delivery Polska Biuro Handlowe w Krakowie

ul. Bociana 22
31-231 Kraków
małopolskie, Polska

Staples Delivery Polska Biuro Handlowe w Będzinie

ul. Piłsudskiego 83
42-500 Będzin
śląskie, Polska

O nas

Staples Solutions to lider branży produktów i rozwiązań biurowych. Jako jedna z największych firm oferujących produkty biurowe oraz portal e-Commerce, jesteśmy uznaną marką w 17 krajach w Europie. Zawsze jesteśmy blisko Klienta – gwarantujemy specjalistyczną pomoc, największy wybór oraz najwyższą jakość produktów.

Nasza firma

W Gdańsku w 2015 roku utworzyliśmy Centrum Kompetencyjne. Zatrudniamy ponad 300 pracowników w zespołach analitycznych, IT, księgowości czy planowania zakupów, którzy wspierają nasze oddziały w całej Europie.

Część handlowa Staples, zwana Staples Delivery Polska to kilkanaście lat systematycznego rozwoju biznesu, wspieranego w Polsce przez ponad 100 osób odpowiedzialnych za rozwój sprzedaży oraz najwyższą jakość obsługi Klienta.

W firmie Staples mnóstwo się dzieje, a nasza duża różnorodność stanowisk oznacza, że Twoja kariera może zmieniać się i ewaluować na wiele sposobów. Żyjemy i oddychamy energią wciąż rozwijającej się, promującej pozytywne myślenie, dynamicznie działającej firmy.

Codziennie będziesz stosować nowo zdobytą wiedzę w praktyce – więc wraz ze zwiększaniem się Twoich umiejętności, mogą także poszerzać się Twoje obowiązki. Istotą firmy Staples, od momentu jej założenia, jest duch przedsiębiorczości. Ta pasja do wspaniałych pomysłów i nowego myślenia inspiruje nas, aby każdego dnia wykonywać swoje zadania najlepiej, jak potrafimy.

Nasze wartości

Aby przekonać się jak działa Staples Solutions - sprawdź dostępne stanowiska i aplikuj!

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (14)