Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Standard Chartered GBS Sp. z o.o.

na Rondo Daszyńskiego 2B
00-843 Warszawa
mazowieckie, Polska

NIP: 5252751122

Różne stanowiska pracy wymagają nieco innego podejścia podczas procesu rekrutacji. Wierzymy, że kroki wymienione poniżej zapewnią obu stronom odpowiednią przestrzeń do tego, by wzajemnie się poznać i podjąć decyzję o rozpoczęciu współpracy.

ETAP 1

Po znalezieniu oferty pracy, która najbardziej  Cię interesuje, przygotuj swoje CV i zaaplikuj poprzez naszą stronę internetową (odsyłamy do zakladki pt. Kariera*). Przygotowując swoje CV, pamiętaj, aby podkreślić swoje umiejętności, doświadczenie oraz wykształcenie, które pasują do stanowiska, na które aplikujesz. Rekomendujemy dokładność i umiar, przy jednoczesnym zaakcentowaniu osiągnięć, które mogą mieć znaczenie na danym stanowisku (np. znajomość konkretnych języków obcych, technologii czy posiadanie określonych certyfikatów).

 

*Kariera w Standard Chartered: https://www.sc.com/pl/careers/

ETAP 2

Po otrzymaniu Twojego zgłoszenia zweryfikujemy Twoje CV, a jeśli twój profil jest zgodny z profilem danego stanowiska, możesz spodziewać się zaproszenia do udziału w internetowym teście o nazwie Valued Behaviours Assessment*, który ma na celu sprawdzenie, czy wartości Twoje i Standard Chartered są zgodne. Monitoruj swoją skrzynkę pocztową, ponieważ powinieneś/-aś otrzymać link do tego testu pocztą elektroniczną.

 

*Zapoznaj się z Valued Behaviours Assessment Standard Chartered: https://www.sc.com/en/faqs/#culturefit

ETAP 3

Jeśli przejdziesz krok 2, skontaktujemy się z Tobą, aby dowiedzieć się o Tobie więcej, zaczynając od wstępnej rozmowy telefonicznej. Na tym etapie chcemy lepiej Cię poznać i odpowiedzieć na Twoje pytania, które mogą się pojawić. W zależności od sytuacji i wymogów stawianym kandydatom na stanowisko, o ktore się ubiegasz, dalsze kroki mogą przybrać formę zadania technicznego, rozmowy telefonicznej, spotkania lub wideokonferencji. Niezależnie od formy, wierzymy, że rozmowy kwalifikacyjne są dla nas szansą na lepsze poznanie Ciebie jako kandydata, a dla Ciebie – na lepsze poznanie naszej firmy. Lubimy zadawać pytania, a jednocześnie jesteśmy gotowi odpowiedzieć na te, które masz Ty.

ETAP 4

Po przeprowadzeniu ostatniej rozmowy lub po wykonanym zadaniu rekrutacyjnym skontaktujemy się z Tobą najszybciej, jak będzie to możliwe, aby poinformować Cię o wyniku procesu rekrutacyjnego.

W razie negatywnej decyzji, otrzymasz powiadomienie z naszego systemu rekrutacyjnego za pośrednictwem poczty elektronicznej.

W przypadku pozytywnej decyzji dotyczącej Twojego zatrudnienia w naszej firmie i po Twoim przyjęciu naszej oferty pracy, podzielimy się z Tobą informacjami o procesie wdrażania nowych pracowników oraz pierwszych dni w naszej firmie.