Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Ruukki Polska Sp. z o.o.

Jaktorowska 13
96-300 Żyrardów
mazowieckie, Polska

NIP: 5220006438

Siedziba SSAB:

SSAB Poland Sp. z o.o. (NIP: 8961212405)

Ul. Kolejowa 15
55-020 Żórawina
dolnośląskie, Polska

POZNAJ NAS

SSAB to wysoko wyspecjalizowany koncern stalowy o globalnym zasięgu. Firma zajmuje się rozwojem stali o wysokiej wytrzymałości i świadczy usługi zapewniające większą wydajność i zrównoważenie.

Stale i usługi SSAB pomagają uzyskać lżejsze produkty końcowe oraz zwiększyć ich wytrzymałość i trwałość.

Misją SSAB jest oferowanie produktów i rozwiązań ze stali, które przyczyniają się do tworzenia mocniejszego, lżejszego i bardziej proekologicznego otoczenia.

Ruukki jest jedną z 5 dywizji SSAB, której wizją jest tworzenie budynków przyszłości już dziś, z myślą o coraz bezpieczniejszym i bardziej zrównoważonym miejscu do życia.  

Firma prowadzi swoją działalność w oparciu o trzy podstawowe wartości:

  • Zaangażowanie – Wspólnie tworzymy wartość
  • Wiarygodność – Postępujemy właściwie
  • Przyszłość – Myślimy o przyszłości

Sukces naszej firmy w dużej mierze zależy od kompetencji i zaangażowania naszych pracowników. Chcemy, aby nasi pracownicy czuli się zaangażowani i zmotywowani do wzięcia odpowiedzialności za własny rozwój osobisty. Dlatego staramy się tworzyć dobre miejsce pracy i być atrakcyjnym pracodawcą. Praca w SSAB daje naszym pracownikom możliwość pracy i rozwoju w innowacyjnym środowisku napędzanym duchem przedsiębiorczości w celu ciągłego doskonalenia.

DZIAŁALNOŚĆ W POLSCE

W Polsce, w ramach Grupy SSAB działają następujące jednostki: SSAB, Ruukki Roofing (Dachy), Ruukki Building Envelopes (Systemy obudowy) oraz Centrum Usług Wspólnych dla Biznesu (SSAB GBS).

SSAB

SSAB rozpoczęło działalność w Polsce w 2001 roku, od 2011 roku pod nazwą SSAB Poland Sp. z o.o.

Główna siedziba w Polsce mieści się w Żórawinie koło Wrocławia, gdzie oprócz części administracyjnej, znajduje się skład materiałów oraz piły taśmowe do cięcia profili i kształtowników.   

W Obornikach Wielkopolskich działa wyposażone w najnowocześniejszy park maszynowy Centrum Serwisowe (SSAB Shape). Oferujemy usługi prefabrykacji stali, m.in. wypalanie i gięcie blach oraz cięcie wzdłużne i poprzeczne blachy w kręgach.

Ponadto w Żyrardowie, Katowicach oraz Gdyni mieszczą się nasze biura sprzedaży.

Do naszego zespołu najczęściej poszukujemy specjalistów z obszarów produkcyjnych.

CENTRUM USŁUG WSPÓLNYCH DLA BIZNESU

Centrum Usług Wspólnych z siedzibą we Wrocławiu jest częścią międzynarodowej organizacji Global Business Services (GBS) działającej w ramach Grupy SSAB i świadczącej usługi finansowo-księgowe, master data oraz usługi IT na rzecz Spółek należących do Grupy.

Do organizacji GBS rekrutujemy najczęściej specjalistów finansowo-księgowych, specjalistów z obszaru IT oraz zarządzania bazą danych. Świadczymy nasze usługi globalnie, znajomość języka angielskiego jest niezbędna. Znajomość innych języków jest mile widziana.

RUUKKI BUILDING ENVELOPES

Ruukki Building Envelopes specjalizuje się w sprzedaży i produkcji systemów lekkiej obudowy ze stali dla energooszczędnych budynków.

Część z tych systemów powstaje w fabryce w Obornikach, która od 1974 roku dostarcza na rynki światowe płyty warstwowe wykorzystywane na fasadach budynków, sufitach i ścianach działowych.

Do naszego zespołu w Obornikach najczęściej poszukujemy operatorów linii produkcyjnych oraz pracowników magazynu.

RUUKKI ROOFING

Od ponad 25 lat swojej działalności w Polsce Ruukki Roofing produkuje i sprzedaje stalowe pokrycia dachowe wysokiej jakości.  

Ruukki Roofing (Dachy) to Zakład produkcyjny w Żyrardowie, dział sprzedaży dystrybucyjnej, magazyn w Gdyni oraz sieć 10 punktów własnych Ruukki Express.

Rekrutacje prowadzimy głównie do naszych zespołów handlowych oraz na stanowiska produkcyjne i magazynowe.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (3)