Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Sprint S.A.

ul. Jagiellończyka 26
10-062 Olsztyn
warmińsko-mazurskie, Polska
[email protected]

www.sprint.pl

NIP: 7390204115

Jesteśmy Sprint. Tworzymy przyjazne miejsce pracy. Poznaj nas bliżej.

Sprint jest wiodącym integratorem systemów teleinformatycznych, ekspertem w dziedzinie bezpieczeństwa teleinformatycznego. Z sukcesem realizujemy projekty w takich obszarach jak: smart city, systemy komunikacyjne, bezpieczeństwo i sieci IP, integracja systemów IT oraz systemy teletechniczne, świadcząc usługi projektowe, wdrożeniowe oraz serwisowe. Nasz zespół to ponad 250 specjalistów w całej Polsce. Posiadamy swoje biura w Gdańsku, Warszawie, Olsztynie i Bydgoszczy. To ludzie stanowią najważniejszą wartość naszej firmy, tworząc przyjazne miejsce pracy. Dzięki wdrożonym rozwiązaniom zostaliśmy wyróżnieni tytułem Solidny Pracodawca. Przekonaj się jacy jesteśmy fajni.

Więcej na https://www.sprint.pl/

Dlaczego My

Nieustannie się rozwijamy i szukamy nowych Sprintowców. Wierzymy, że praca to nie tylko determinacja w realizacji obowiązków, ale również budowanie więzi, dzielenie się pasją i wsparciem. W końcu spędzamy wspólnie mnóstwo czasu, łącząc przebojowość z doświadczeniem. Dołącz do Sprint - zespołu otwartych ludzi z wielkimi planami na przyszłość i zapasem energii do ich realizacji.

Czekamy na Ciebie

Zapoznaj się z naszymi otwartymi rekrutacjami. Jeśli uznasz, że jeszcze nie skroiliśmy dla Ciebie wakatu, ale czujesz, że Sprintem Cię polubimy skontaktuj się z nami. A jeśli Twój znajomy szuka pracy to koniecznie polecaj Sprint i zgarniaj bonus za polecenie.

Więcej na https://sprint.pl/pl/polec-znajomego

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (14)