Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

SPRINGOS sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Kłaj 701
32-015 Kłaj

NIP: 6832099822

Kim jesteśmy? Nad czym pracujemy?

SPRINGOS® jest międzynarodowym liderem branży e-commerce w zakresie produkcji i dystrybucji artykułów sportowych, wyposażenia dla domu i ogrodu oraz produktów dla dzieci. Dzięki pasji, innowacyjnym technologiom i specjalistycznej wiedzy dostarczamy naszym klientom na całym świecie indywidualne i przyszłościowe rozwiązania.

Kiedy firma rodzinna rozpoczynała swoją działalność 14 lat temu w Polsce, nie sposób było przewidzieć, dokąd zaprowadzi ją droga. Obecnie SPRINGOS® jest pełną energii, dojrzałą firmą, która z sukcesami łączy zapał do działania z branżowym know-how. 

Każdego dnia ciężko pracujemy, aby pozostać w czołówce rozwoju, cechuje nas m.in. elastyczność, profesjonalizm, niezawodność działania. Nasze zespoły opracowują najlepsze rozwiązania, ze starannością dopasowane do potrzeb naszych obecnych i przyszłych klientów. Cieszymy się, że dzisiaj możemy pozytywnie patrzeć w przyszłość. Trudne lata pokazują, jak ważna jest współpraca ukierunkowana na osiąganie celów. Jesteśmy dumni, że dzięki naszym działaniom, w tym przede wszystkim dzięki inwestycjom w ludzi i wiedzę, możemy wyznaczać ważne i nowe kierunki dla branży.

Jesteśmy zawsze gotowi do pokonywania kolejnych kroków – zorientowani na klienta, dbamy o szczegóły i kierujemy się najwyższymi standardami jakości. Lubimy myśleć nieszablonowo i stale odkrywać nowe obszary działalności w zgodzie z myślą ciągłego doskonalenia.

Co oferujemy?

 • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, w godzinach 8:00-16:00 (poniedziałek - piątek) lub innych elastycznych formach zatrudnienia
 • Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy
 • Kilka możliwych lokalizacji pracy (Kraków, Skawina, Kłaj)
 • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia cennego doświadczenia w różnych obszarach w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
 • Atrakcyjne wynagrodzenie
 • Pracę w stabilnej i bardzo dynamicznie rozwijającej się firmie
 • Otwartą i nowoczesną kulturę pracy
 • Wsparcie merytoryczne na każdym etapie pracy
 • Dostęp do szkoleń adekwatnych do zajmowanego stanowiska
 • Darmowy dostęp do kursów językowych, m.in. z j. angielskiego i j. niemieckiego z native speakerem
 • Dofinansowanie karty MultiSport oraz ubezpieczenia zdrowotnego

DOŁĄCZ DO NAS!

Zostań częścią czegoś wielkiego i rozpocznij swoją historię sukcesu w firmie SPRINGOS®. Podejmij różnorodne i ekscytujące wyzwania w swojej pracy razem z nami. Pracuj w firmie, w której sukces Twoich działań jest natychmiast rozpoznawalny, a duch pracy zespołowej jest najwyższym priorytetem. Firma SPRINGOS® oferuje atrakcyjne możliwości realizacji Twoich celów zawodowych.