Dane kontaktowe

Spiżarnia sp. z o.o. Spółka Komandytowa

Bursaki 14
20-150 Lublin
lubelskie, Polska
[email protected]

spizarnia.co.uk

NIP: 7122913484

Witajcie w Spiżarni

Inspirująca historia

Opowieść o początkach najbardziej znanych światowych firm zaczyna się często w garażu. Dwóch kumpli, wielka idea, determinacja, by podbić świat! Apple? Microsoft? McDonalds? W pewnym sensie historia Spiżarni zaczyna się podobnie… Nie pierwszej młodości samochód, pożyczona przyczepka, trochę gotówki i pomysł na biznes, którego jeszcze nikt nie wykorzystał. Tak pojechały z Lublina w świat pierwsze barszczyki i konserwy.

Lubelska Spiżarnia staje się spiżarnią Europy.

Grunt to wyczucie odpowiedniego momentu. Rok 2004, przystąpienie Polski do Unii Europejskiej, otwarcie wolnego handlu to było wyzwanie dla odważnych. Wielu z nich wyjechało szukać chleba za granicą. Niektórzy wpadli na to, żeby im ten chleb zawieźć. Polska żywność znalazła wiernych nabywców nie tylko wśród rosnącej na Wyspach Polonii. Po trzech latach działalności Firma miała już w Londynie swój własny magazyn przeładunkowy. Dzisiaj jest ich już 5 o powierzchni ponad 11 000 m2, w Anglii, Irlandii i Holandii.

Poznajcie fakty

Górnolotne frazesy nie są specjalnością naszych Prezesów. Po wynikach jednak widać, że swój biznes oparli na dotrzymywaniu słowa i zaufaniu. Bez tego nie ma szans na długotrwałe relacje handlowe, a to one stanowią o wartości tej Firmy. Nasi Kontrahenci to nasi partnerzy, z którymi staramy się dbać o zadowolenie klienta, który wybiera na półkach polskie (i nie tylko!) produkty. Ostatecznie to satysfakcja klienta buduje nasze biznesy.

Mamy świadomość, że podążanie utartymi ścieżkami nie zapewni nam tempa rozwoju. Świat zmienia się z dnia na dzień, a my chcemy dotrzymać mu kroku. Szukanie nowych, odważnych rozwiązań wpisane jest w DNA naszej organizacji. Nieważne, czy są to nowe rynki, kategorie czy rozwiązania procesowe. Gotowość na podważenie dotychczasowych rozwiązań, zamianę ich na jeszcze lepsze oraz umiejętność przekucia zagrożenia w szansę sprawiają, że śmiało patrzymy w przyszłość.

To ludzie tworzą Spiżarnie

Rozwój to przede wszystkim inwestycja w ludzi i ich kompetencje. Sprawna współpraca i coraz skuteczniejsza komunikacja w zespołach jest równie ważna, co rozwój technologicznych rozwiązań. W środowisku pracy wspieramy samodzielność i odpowiedzialność. Dajemy sobie prawo do błędu, ale chcemy się uczyć przede wszystkim na naszych sukcesach. Mamy w pamięci trudne chwile i kryzysowe momenty. Wspomnienia te dodają nam siły, bo przezwyciężanie problemów jest nieodzownym elementem rozwoju. Udało nam się pokonać mnóstwo przeciwności, wykorzystać wiele szans, niektóre przeszły nam koło nosa, ale w zgranym zespole codziennie dostrzegamy i podejmujemy nowe wyzwania.