Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Southco Poland sp. z o.o.

Tajęcina 106
36-002 Jasionka
podkarpackie, Polska

www.southco.com

O firmie

Southco jest wiodącym, światowym projektantem i producentem inżynierskich rozwiązań w zakresie systemów dostępu, działającym w ramach TouchPoint Inc.

Mamy świadomość, że pierwsze wrażenie ma kluczowy wpływ na postrzeganie produktu w przyszłości. Dlatego w procesie projektowania przykładamy szczególną wagę do jakości, wydajności oraz estetyki i ergonomii naszych rozwiązań.

Od ponad 70 lat Southco wspiera rozpoznawane na całym świecie marki w tworzeniu najwyższych wartości dla ich klientów. Nasze innowacyjne rozwiązania w zakresie systemów dostępu wychodzą naprzeciw potrzebom wielu segmentów rynku, w tym między innymi przemysłu, transportu, sprzętu medycznego czy centrów danych.

Dzięki niezrównanym zasobom inżynieryjnym, innowacyjnym produktom i zaangażowaniu naszego międzynarodowego zespołu, oferujemy najszerszą gamę rozwiązań w zakresie systemów dostępu klasy premium, docenianych i wybieranych przez projektantów na całym świecie.

Nasze produkty

Uzyskanie dobrego pierwszego wrażenia i sprostanie tworzonym przez nie oczekiwaniom, stanowi sedno naszych działań.

Jesteśmy pasjonatami innowacyjnych rozwiązań, co pozwala nam zapewniać klientom wartości dodane. Realizujemy je poprzez najnowocześniejsze technologie zawarte w systemach dostępu elektronicznego i pozycjonowania, wpasowujących się w oczekiwania klientów.

Nasze produkty są zaprojektowane i wyprodukowane przy pomocy systemów, które spełniają wymogi najwyższych norm jakościowych i środowiskowych, w tym ISO/TS16949, ISO9001:2000, ISO14001 i AS9100.

Wartości, misja i wizja naszej firmy

Nasza misja, nasza wizja

Dążymy do uzyskania i utrzymania pozycji wiodącego na świecie lidera w obszarze urządzeń i usług związanych z kontrolą dostępu.

Misją Southco jest tworzenie możliwości stałego wzrostu, poprzez kulturę zorientowaną na klienta i doskonałość inżynieryjną. Wykorzystujemy nasze możliwości dzięki bardzo dobrej pracy zespołowej, doskonałości operacyjnej oraz zarządzaniu łańcuchem dostaw.

Razem, będziemy dążyć do utrzymania pozycji lidera, zapewnienia rozwoju i oferowania wyjątkowych wartości, naszym klientom, firmom współpracującym i udziałowcom.

Ostatnie wpisy dla Southco Poland sp. z o.o.

Najnowsze oferty pracy

 • Southco Poland sp. z o.o

  Tajęcina (pow. rzeszowski)

  2022-12-03
 • Southco Poland sp. z o.o.

  Tajęcina (pow. rzeszowski)

  2022-12-02
 • Southco Poland sp. z o.o.

  Tajęcina (pow. rzeszowski)

  2022-11-29

zobacz wszystkie oferty pracy (3)