Dane kontaktowe

Sopro Polska

Komitetu Obrony Robotników 45 A
02-146 Warszawa
mazowieckie, Polska
Telefon: + 48 22 335 23 00

www.sopro.pl

NIP: 9510042605

NASZA MISJA i MARKA

Fundamentem naszego działania jest tworzenie profesjonalnych systemów produktowych gwarantujących wysoki stopień jakości i bezpieczeństwa, obliczoną na lata trwałość oraz o krok wyprzedzających oczekiwania rynku.  Nieustannie pracujemy nad innowacjami w dziedzinie chemii budowlanej, a także pełnimy funkcję profesjonalnego doradcy. W ten sposób dążymy do tego, aby produkty Sopro były pierwszym i intuicyjnym wyborem tych, którzy stawiają na niezawodne i sprawdzone rozwiązania z zakresu chemii budowlanej.

Stosując spójną i konsekwentną strategię zarządzania marką, staliśmy się czołowym specjalistą w swoim segmencie rynkowym, co potwierdzają nie tylko międzynarodowe certyfikaty, ale zaufanie, którym darzą nas inwestorzy i wykonawcy.

Doświadczenie związane z obecnością na poszczególnych rynkach europejskich oraz wnikliwa analiza wymagań wykonawców sprawiają, że znakiem rozpoznawczym naszych produktów jest najwyższa jakość. Dowodami na to są certyfikaty niezależnych instytucji i znak jakości CE.

JAK WYGLĄDA REKRUTACJA

ETAP I

Selekcja zgłoszeń

Po wnikliwej analizie nadesłanych aplikacji wybieramy tych kandydatów, których doświadczenie odpowiada profilowi stanowiska i naszym potrzebom biznesowym.

ETAP II

Zaproszenie na spotkanie

Wybrani kandydaci, którzy w najwyższym stopniu spełniają wymogi danego stanowiska, zostają telefonicznie zaproszeni na spotkanie.

ETAP III

I rozmowa z kandydatem

Zaproszeni kandydaci biorą udział w rozmowie kwalifikacyjnej z Przedstawicielem HR i Bezpośrednim Przełożonym służącej ocenie ich kompetencji, motywacji oraz dopasowania do kultury organizacyjnej i wartości Spółki.

II rozmowa z kandydatem

Po I etapie wybieramy kandydatów na drugie spotkanie rekrutacyjne z Bezpośrednim Przełożonym oraz Dyrektorem Działu lub Zarządem.

 ETAP IV

Oferta pracy w Sopro

Proces rekrutacyjny kończymy złożeniem oferty pracy wybranemu kandydatowi.

ETAP V

Informacja zwrotna

Po zakończeniu procesu rekrutacyjnego wszyscy kandydaci biorący udział w rozmowach rekrutacyjnych otrzymują informację zwrotną i podziękowanie.

Benefity

  • Prywatna opieka medyczna z możliwością rozszerzenia na rodzinę i rodziców
  • Dofinansowanie zajęć sportowych - karta multisport
  • Wczasy pod gruszą
  • Prezent świąteczny (karta pre-paid)
  • Dofinansowanie nauki języka obcego (dla pracowników biurowych i mobilnych
  • Grupowe ubezpieczenie na preferencyjnych warunkach
  • Elastyczne godziny pracy
  • Premie uzależnione od wyników (rodzaj systemu premiowego uzależniony jest od zajmowanego stanowiska)

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (4)