Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Sopro Polska Sp. z o. o.

ul. Komitetu Obrony Robotników 45A
02-146 Warszawa
mazowieckie, Polska
Telefon: +48 22 335 23 00
Fax: +48 22 335 23 09
[email protected]

www.sopro.com/pl-pl

NIP: 9510042605

Sopro Polska – profesjonalna chemia budowlana

Sopro Polska jest częścią globalnej marki i liderem w branży chemii budowlanej. Oferujemy kompletne rozwiązania do prac glazurniczych i budowlanych. Dzieląc się wiedzą i wieloletnim doświadczeniem technicznym z naszymi partnerami handlowymi i wykonawcami, staliśmy się czołowym specjalistą w naszej dziedzinie. Sopro Polska to gwarancja najwyższych standardów jakościowych. To również niezawodność potwierdzona certyfikatami działania zgodnie z filozofią zrównoważonego rozwoju. To dzięki naszym produktom obiekty na całym świecie są budowane z zachowaniem najwyższych norm ekologicznych.

Dlaczego Sopro?

Jakość powstaje tam, gdzie praca łączy się z pasją, a innowacje  z wiedzą i doświadczeniem. Sopro to jedna z najbardziej rozpoznawalnych i docenianych przez profesjonalistów marek. Za tym sukcesem stoi know - how całego zespołu oraz wysiłek każdej z osób, zatrudnionych na różnych stanowiskach. Od naszych pracowników wymagamy odpowiednich umiejętności i  motywacji do wykonywania powierzonej pracy na najwyższym poziomie. Wiemy bowiem, że dobry produkt oraz idąca za nim renoma są wynikiem pracy wielu ludzi, a wysiłek każdego z nich jest tak samo ważny.

Trwałe fundamenty

Siłą Sopro Polska są pracownicy, którzy tworzą naszą firmę, a motywacją do ciągłego rozwoju  są coraz bardziej wymagający klienci, partnerzy i profesjonalni wykonawcy. Dlatego poszukujemy ludzi, którzy nie boją się wyzwań, a rozwój i ciągłe pogłębianie wiedzy są dla nich wartościami nadrzędnymi. Wiemy, że doświadczenie przychodzi z czasem, dlatego w codziennej pracy stawiamy na atmosferę, która sprzyja poszukiwaniu kreatywnych rozwiązań, wymianie doświadczeń, a zaufanie, szacunek i wzajemna pomoc są jej nienaruszalnymi fundamentami.

Sukces marki Sopro

W naszych pracowników inwestujemy długoterminowo, doceniając ich zaangażowanie, potrzebę samorealizacji i wysiłek włożony w budowanie wspólnego sukcesu marki Sopro. Z przyjemnością zapraszamy do współtworzenia naszego Zespołu.