Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Sopra Steria Polska

Uniwersytecka 13
40-007 Katowice
śląskie, Polska

NIP: 5262886585

Kim jesteśmy?

Jesteśmy francuską firmą z branży IT. Swoją historię z miastem Katowice rozpoczęliśmy w 2007 roku w niewielkim zespole, który dziś liczy ponad 1000 osób i wciąż się rozwija. Pracownicy wspierają kilkudziesięciu klientów, głównie z obszaru bankowego, handlowego oraz telekomunikacji. Nasza siedziba mieści się w centrum miasta, co ułatwia mieszkańcom regionu zdobywanie doświadczeniaw międzynarodowym środowisku biznesowym.

Czym się zajmujemy?

W naszym katowickim centrum wspieramy klientów zarówno w obszarze Infrastructure & Application Operations, Legacy & Cloud Operations, DevOps Operations, Transformation, Automation Factory/ RPA, Data Science, Security Operation Center, End User Support. Realizujemy zadania dla zagranicznych klientów w następujących językach: francuskim, niemieckim, włoskim, hiszpańskim, portugalskim, angielskim.

Co oferujemy?

Na osoby rozpoczynające swój rozwój w IT czeka pakiet szkoleń, które ułatwią pracę z narzędziami klienta. Pracownicy mają także możliwość udziału w darmowych kursach językowych. W firmie odnajdą się zarówno pasjonaci języków obcych, specjaliści IT oraz osoby chcące połączyć studia z pracą zawodową. Nagroda Laur Studencki 2013 w kategorii „Przyjazny Pracodawca” potwierdza efektywną współpracę ze szkołami wyższymi oraz zrozumienie potrzeb osób rozpoczynających karierę zawodową. Na co dzień zajmujemy się informatyką, ale przede wszystkim tworzymy międzynarodowe środowisko umożliwiające wymianę różnych doświadczeń zawodowych, wartości oraz kultur. Organizacja różnego rodzaju wydarzeń sportowych, charytatywnych, imprez oraz konkursów jest możliwa dzięki otwartości i zaangażowaniu naszych pracowników. Zapraszamy na naszą stronę www.soprasteria.pl, nasze profile na Facebooku oraz Instagramie: soprasteria_pl; #soprasteria_kato.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (3)