Dane kontaktowe

SONOCO POLAND PACKAGING SERVICES SP. Z O.O.

Nowy Józefów 70
94-406 Łódź
łódzkie, Polska

sonoco.com.pl

NIP: 5272435878

Dodatkowe lokalizacje:

Sonoco Poland Packaging Services Sp. z o.o.

Sosnowiec-Pieńki 14
95-010 Sosnowiec
łódzkie, Polska
[email protected]

sonoco.com.pl

Sonoco Poland Packaging Services Sp. z o.o.

Graniczna 8B
54-530 Wrocław
dolnośląskie, Polska
[email protected]

sonoco.com.pl

Poznaj nas

Sonoco to amerykański koncern, będący dostawcą opakowań, produktów przemysłowych oraz usług w zakresie pakowania. W naszych 300 zakładach zlokalizowanych na 5 kontynentach pracuje około 21 tysięcy pracowników.

Początki Sonoco na świecie

The Southern Novelty Company została założona w Hartsville, Południowa Karolina, USA – 10 maja 1899 roku przez Majora Jamesa Lide`a Cokera – jej pierwszego Prezesa. Naszym pierwszym produktem były papierowe tuleje stożkowe, służące do nawijania i transportu bawełnianej przędzy. 

W 1923 roku The SOuthern NOvelty COmpany zmieniła nazwę na SONOCOProducts Company. 

Sonoco w Polsce

W Polsce prowadzimy działalność od 2005 roku. Pierwsza paczka, zapakowana przez ówczesnych pracowników Sonoco opuściła linię produkcyjną 18 kwietnia 2005 roku w zakładzie w Łodzi. Obecnie, w 5 zakładach zlokalizowanych na terenie naszego kraju zatrudniamy około 2500 pracowników. Łódź, Sosnowiec Pieńki pod Strykowem oraz Wrocław to dywizje odpowiedzialne za usługi pakowania oraz zarządzanie łańcuchem dostaw opakowań. Zakład w Kutnie zajmuje się produkcją opakowań dla branży spożywczej. Natomiast dywizja w Sochaczewie odpowiada za wytwarzanie kartonowych tub dla przemysłu.

Misja

Chcemy być światowym liderem w dostarczaniu wysokiej jakości, innowacyjnych rozwiązań opakowaniowych, które zadowolą klienta. W naszej codziennej pracy przyświeca nam hasło „Better packaging. Better life.”

Nasi kluczowi klienci

Ostatnie wpisy dla Sonoco Poland - Packaging Services Sp. z o.o.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (10)