Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Somfy Sp. z o.o.

Marywilska 34
03-228 Warszawa
mazowieckie, Polska
[email protected]

www.somfy.pl

NIP: 1130789222

Poznaj nas

Somfy od ponad 50 lat tworzy lepszą jakość życia w domach i mieszkaniach na całym świecie. Jesteśmy liderem w kategorii rozwiązań automatyki domowej oraz kluczowym producentem rozwiązań smart home, z oddziałami w 58 krajach. Produkty Somfy gwarantują komfort i bezpieczeństwo, pozwalają oszczędzać energię, a dzięki kompatybilności z ofertą wiodących producentów umożliwiają stworzenie kompleksowego domu w wersji smart. Firma Somfy Polska to dynamicznie rozwijająca się organizacja, która prężnie działa na rynku od 25 lat.

Somfy Sp. z.o.o obecna na polskim rynku od 25 lat, jest bardzo szybko rozwijającą się organizację z dynamicznym, zgranym zespołem.

Rozwój

Przez ostatnie ponad 50 lat za rozwojem i sukcesem firmy Somfy stoją wyjątkowi ludzie, wyróżniający się zaangażowaniem i przedsiębiorczością. W ramach struktur firmy każdy w zespole może spełniać swoje ambicje zawodowe, realizując indywidualne cele i uczestnicząc w projektach korporacyjnych. W otoczeniu, które wymaga ciągłego doskonalenia, zespół inicjuje nowe metody działania. Team Somfy tworzy na całym świecie ponad 6 000 osób. Wprowadzają innowacje, współpracują, by tworzyć projekty urzeczywistniające wizję Grupy: Lepszy komfort życia dostępny dla wszystkich. Jednocześnie zespół działa w duchu wartości firmowych, na które składają się Odwaga, Otwartość, Bliskość i Szacunek.

Odwaga i Otwartość

Promujemy przedsiębiorczość, która stymuluje działanie grupy Somfy od chwili jej powstania. Inspirują nas innowacje. Oferując konsumentom nowe korzyści, tworzymy wartościowe rozwiązania dla naszych klientów i partnerów.

Jesteśmy otwarci na różnice wynikające z odmiennej kultury, osobowości oraz wieku. Słuchamy i uczymy się, a nasza ciekawość stanowi źródło kreatywności. Dostrzegamy z wyprzedzeniem nowe trendy i przekształcamy je w przydatne rozwiązania dostępne dla jak największej liczby odbiorców

Bliskość i Szacunek

Od samego początku przywiązujemy dużą wagę do tworzenia trwałych więzi w zespole oraz do dzielenia się wiedzą i doświadczeniem. Dzięki przedstawicielstwom terenowym i profesjonalnej sieci współpracowników, jesteśmy blisko swoich klientów i partnerów. Zależy nam na tworzeniu trwałych relacji, opartych na zaufaniu.

Szacunek oznacza poświęcanie uwagi kolegom, docenianie ich zalet i akceptację różnic. W codziennej pracy postępujemy w sposób etyczny i odpowiedzialny wszędzie tam, gdzie jesteśmy.