Dane kontaktowe

Solwit S.A.

Bałtyckie Centrum Biznesu, budynek B2
ul. Azymutalna 11
80-298 Gdańsk
pomorskie, Polska
Telefon: +48 58 770 34 92
[email protected]

WWW.SOLWIT.COM

NIP: 5842721091

ROZWÓJ: SZKOLENIA, KURSY, CERTYFIKATY

W Solwicie kładziemy duży nacisk na doskonalenie zawodowe:

Nasi pracownicy uczestniczą w szkoleniach zewnętrznych i egzaminach certyfikacyjnych, które finansujemy.

Prowadzimy wewnętrzne szkolenia i warsztaty z nowych technologii i języków oraz umiejętności miękkich (równie ważnych!).

Mocno rozwijamy Solwitową Akademię Trenera. Ty prowadzisz szkolenia z tematów, w których jesteś mistrzem, a my Ci za to płacimy.

ELASTYCZNE GODZINY PRACY

Praca zdalna jest możliwa - każdy, po etapie wdrożenia, może pracować raz w tygodniu poza biurem. Wszystko ustalane jest bezpośrednio z liderem zespołu, w którym pracujesz.

Niezależnie od tego, czy jesteś rannym ptaszkiem czy sową - u nas jesteś mile widziany. Możesz zaczynać pracę między 7 a 9.

W określonych przypadkach (np. jeśli jeszcze studiujesz) jest możliwość pracy na część etatu.

STABILNE WARUNKI ZATRUDNIENIA

Po przepracowaniu okresu próbnego, zazwyczaj oferujemy zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas nieokreślony

Jeśli chcesz pracować z nami w oparciu o kontrakt B2B – nie ma sprawy. Możemy rozliczać się ryczałtowo albo dniówkowo - wybór należy do Ciebie.

DLA AKTYWNYCH: KARTY SPORTOWE: OK SYSTEM / MULTISPORT

Pracownicy zatrudnieni na umowę o pracę otrzymują 50 % dofinansowania do karty Multisport umożliwiającej korzystanie z większości obiektów sportowych w całej Polsce. Karty mogą być wydane zarówno pracownikom jak i członkom ich rodzin (współmałżonek/partner, dzieci). Kontraktorzy mogą korzystać z dobrodziejstw karty OK System.

WSPIERAMY PASJE

Cieszymy się, że nasi Pracownicy mają wiele pasji, więc wspieramy ich w tym. Wszyscy pracownicy Solwitu uczestniczą w wydarzeniach sportowych m.in. w biegu Skywayrun, Business Run, wyścigach rowerowych oraz wielu innych, które finansujemy.

INFRASTRUKTURA ROWEROWO-KOMUNIKACYJNA

Jeżeli jesteś fanem aktywnego i ekologicznego trybu życia, możesz dojeżdżać do nas rowerem. Zaplecze mamy całkiem niezłe: parking dla rowerów, specjalne szafki na rzeczy, skrzynkę z narzędziami i częściami zapasowymi (na wszelki wypadek!) oraz prysznic 😊

300 metrów od naszego biura znajduje się przystanek PKM. Tuż obok lotniska!

DARMOWY PARKING

Dla tych, którzy wolą przyjechać autem mamy całkiem sporo ogólnodostępnych miejsc parkingowych.

DBAMY O ZDROWIE - OPIEKA MEDYCZNA (TU ZDROWIE)

Wszyscy pracownicy Solwit z chwilą zatrudnienia zostają objęci opieką medyczną TU ZDROWIE. Za dodatkową opłatą będziesz mógł skorzystać z abonamentu o wyższym standardzie lub wykupić dodatkowy pakiet np. dla rodziny.

NA WSZELKI WYPADEK: UBEZPIECZENIE NA ŻYCIE

Firma dofinansowuje Twoje ubezpieczenie na życie. Możesz również ubezpieczyć swoją rodzinę na preferencyjnych warunkach.