Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Solumus Spółka Akcyjna Spółka Komandytowo-Akcyjna

ul. Armii Krajowej 34 lok.5
09-410 Płock
mazowieckie, Polska
[email protected]

www.solumus.pl

NIP: 7743204548

SOLUMUS - Grupa Spółek Solumus

Działamy na polskim i europejskim rynku paliwowym, dostarczając partnerom biznesowym nowoczesne rozwiązania obsługi handlowej w obrocie produktami naftowymi. W szczególności są to obszary: paliw płynnych, biopaliw, LPG i paliw ciężkich. 

Nasze biura mieszczą się w Płocku i w Warszawie. Tworzymy ok. 50 osobą społeczność, kilkuosobowych zespołów. W codziennej pracy stawiamy na samodzielność i inicjatywę w realizacji powierzonych zadań. Nasza firma opiera swoją działalność o nowe rozwiązania systemowe i technologiczne, wpływające na usprawnienie procesów handlowych, współpracy z kontrahentami oraz obsługi klienta. 

NASZE SPÓŁKI

Solumus Spółka Akcyjna Spółka Komandytowo-Akcyjna - zajmuje się zakupem i sprzedażą hurtową paliw i biopaliw. 

Solumus Gas Sp. z o.o. - zajmuje się zakupem i sprzedażą hurtową LPG.

Solumus Spółka Akcyjna - realizuje funkcje wsparcia biznesu dla pozostałych spółek Grupy, takie jak Administracja, Księgowość, Finanse, IT, HR.

Adres naszego biura w Warszawie: ul. Zdrojowa 40, 02-927 Warszawa

Jak wygląda rekrutacja

Procesy rekrutacji są odpowiedzią na potrzeby Prawodawcy i uwarunkowania biznesowe spółek grupy Solumus. Cenimy we współpracy zaangażowanie i odpowiedzialność, pozytywne nastawienie, chęć rozwoju i gotowość do realizacji nowych wyzwań.

Zapraszamy do współpracy osoby wykwalifikowane, jak również rozpoczynające swoją karierę zawodową. Znajomość branży oraz rozwiązań systemowych jest dodatkowym atutem.

Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą pracy aplikuj przez pracuj.pl., po etapie selekcji, kontaktujemy się z kandydatami celem poznania i weryfikacji dopasowania do profilu stanowiska oraz wzajemnych oczekiwań.

Rozmowy oraz przedstawienie oferty odbywają się w formie spotkania lub online.

Aplikację możesz także wysłać na adres [email protected]

Korzyści

Oferujemy naszym pracownikom pakiety medyczne o szerokim zakresie usług, pakiety sportowe Multisport oraz ubezpieczenie na życie. 

Dbając o bezpieczeństwo i zdrowie naszych pracowników umożliwiamy pracę zdalną. Dzięki wdrożonym rozwiązaniom systemowych takim jak elektroniczny obieg dokumentów, pracujemy i spotykamy się online.