Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

SOLIDEXPERT Polska Sp. z o.o. Sp.k.

ul. Gabrieli Zapolskiej 44
30-126 Kraków
małopolskie, Polska
Telefon: 12 626 06 00
Fax: 12 626 00 92
[email protected]

www.solidexpert.com

NIP: 6772380230

Kim jesteśmy?

SOLIDEXPERT Polska to Autoryzowany Dystrybutor SOLIDWORKS, CAMWorks i Microsoft działający na polskim rynku od 2002 roku. Od ponad 18 lat wdrażamy do polskich przedsiębiorstw rozwiązania CAD/CAM/CAE/PDM i ERP oraz świadczymy usługi tj. szkolenia, audyty, wdrożenia, integracje systemów, które mają usprawnić procesy realizowane przez naszych Klientów. Tworzymy także własne rozwiązania programistyczne, które pozwalają na dostosowanie dostarczanych przez nas rozwiązań do potrzeb firm, z którymi współpracujemy.

Dzisiaj SOLIDEXPERT to 4 oddziały zlokalizowane w Krakowie, Warszawie, Gdańsku i Rzeszowie, 5 Centrów Szkoleniowych, 1 oddział produkcyjny CNC, kilkadziesiąt autorskich rozwiązań, bogate portfolio Klientów, setki zrealizowanych projektów, szkoleń i wdrożeń, tysiące sprzedanych licencji, ponad 80 specjalistów oraz wiele przyjaźni zawartych na lata!

Technicznie najlepsi

„Technicznie najlepsi” to nasze motto, które jest z nami od początku. Wiemy, że to ludzie tworzą firmę oraz to dzięki nim jest ona w stanie osiągać sukcesy. Największą siłą SOLIDEXPERT są pracownicy – niezaprzeczalni specjaliści w swoim fachu. Bardzo ważne jest dla nas, aby mogli się oni stale rozwijać oraz odkrywać nowe obszary swoich zainteresowań. W związku z tym oferujemy im możliwość uczestniczenia w krajowych i zagranicznych szkoleniach i konferencjach podnoszących ich kompetencje, a także zapewniamy niezbędne narzędzia do pracy i rozwoju.

SOLIDEXPERT to nie tylko praca. To również przyjaźnie i wspólne zainteresowania!

Atmosfera pracy w SOLIDEXPERT jest bardzo ważna. Wierzymy, że tworzenie trwałych relacji to klucz do budowania pozytywnej atmosfery. Cenimy takie wartości jak współpraca, teamwork, wzajemna pomoc i życzliwość otrzymywana od kolegów i koleżanek. Rodzinny klimat pracy oraz przyjazna atmosfera jakie panują wśród naszych pracowników spowodowały, że nie tylko chętnie spędzamy ze sobą czas w pracy, ale również wspólnie realizujemy swoje pasje poza nią. Często znajomości zawarte w firmie przeradzają się w przyjaźnie na długie lata!

Co więcej, zapewniamy możliwość angażowania się w multidyscyplinarne projekty oraz wspieramy pasje naszych pracowników. Dzięki temu udało nam się wspólnie zaprojektować i zbudować katapultę, która wsparła Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.  Zaprojektowaliśmy i zbudowaliśmy także własną frezarkę CNC oraz otworzyliśmy na dachu naszego biurowca pasiekę, dzięki której mamy własny miód!  

Lubimy sport. Mamy własną drużynę SOLIDEXPERT w lidze FLS, którą wspieramy i której część tworzą pracownicy naszej firmy. Wędrowanie szlakami górskimi, jazda na nartach, park linowy, spływ pontonowy, quady, paintball, bilard czy ping-pong to jedne z wielu aktywności, w których bardzo lubimy uczestniczyć podczas naszych corocznych wyjazdów integracyjnych.

Dlaczego warto do nas dołączyć?

Lubimy być innowacyjni, działać dynamicznie i podejmować różne wyzwania. Motywacja, ambicja oraz pasja to cechy, które wyróżniają nas i naszych pracowników. Jeżeli chcesz się rozwijać razem z nami, na pewno znajdziesz miejsce w naszym zespole.  Każdemu z kandydatów gwarantujemy niezbędne narzędzia pracy, pakiet benefitów tj. dopłaty do karty multisport, ubezpieczenia zdrowotnego i grupowego ubezpieczenia na życie, niezbędne szkolenia, pyszną kawę, swobodę działania oraz cykliczne imprezy firmowe tj. wyjazdy integracyjne. Nasz proces rekrutacyjny jest przejrzysty i przyjazny. Wiemy, że najważniejszym zasobem są ludzie, dlatego SOLIDEXPERT chce zatrudniać najlepszych specjalistów na rynku.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (10)