Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Soletanche Polska Sp. z o.o.

Alkeja Solidarności 173
00-877 Warszawa
mazowieckie, Polska
Telefon: +48 22 639 74 11
[email protected]

www.soletanche.pl

NIP: 6761700197

Realizujemy fundamenty miejsc ważnych dla pokoleń

Soletanche to zespół zaangażowanych, otwartych na nowe rozwiązania ludzi. Firma jest filią Soletanche Bachy, światowego lidera w zakresie budownictwa podziemnego. Wchodzi w skład międzynarodowej grupy VINCI Construction. Na polskim rynku obecna od 1996 roku. Realizuje prace z zakresu fundamentowania specjalistycznego oraz robót żelbetowych we wszystkich sektorach budownictwa. Flagową realizacją firmy jest wykonanie suchego wykopu pod Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku. Od lat firma pomaga łączyć Polskę realizując fundamentowanie strategicznych obiektów infrastrukturalnych takich jak: Trasa W-Z w Łodzi, Obwodnica Warszawy, Stacje I i II linii Metra, Komory startowe Tunelu Średnicowego w Łodzi, przebudowa stacji Warszawa Zachodnia. Bogate portfolio zasilają realizacje rewitalizacyjne takie jak: Teatr Polski w Szczecinie oraz budynek Posejdon, Centrum Praskie Koneser, Browary Warszawskie, Dawna Fabryka Norblina, PZO, Hotel EC Powiśle w Warszawie.

Poznaj nas

Tacy jesteśmy. Zapoznaj się z poniższymi wartościami może mamy sporo ze sobą wspólnego.

Co jest dla nas ważne?

Zanim wyślesz do nas CV zobacz czy łączą nas wspólne wartości. Oto co jest podstawą DNA Soletanche Polska:

Bezpieczeństwo – Ochrona życia to najważniejsza z naszych wartości, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby nasi pracownicy wracali bezpiecznie do swoich rodzin. Warto wspomnieć o tym, że wartość zapisana jako Bezpieczeństwo to coś więcej niż odpowiednie zabezpieczenie placu budowy. W Soletanche myślimy o bezpieczeństwie w nieco szerszym kontekście. Dla nas jest to styl życia, który wdrażamy również poza pracą. Wpajamy również te zasady w naszych rodzinach.

Innowacja – Ciągle szukamy nowych rozwiązań, pracujemy nad optymalizacją istniejących i nad tworzeniem kolejnych technologii.

Jakość – To wizytówka naszej firmy. Realizujemy fundamenty obiektów które towarzyszą pokoleniom użytkowników. Aby mogły spełniać swoją rolę muszą być wykonanie z najlepszych materiałów.

Współpraca – Dzielimy się wiedzą, pomagamy sobie nawzajem, przygotowujemy do pracy nowych adeptów sztuki inżynierskiej.

Zwinni jak Soletanche

Misja: Z satysfakcją realizujemy miejsca ważne dla pokoleń.

Wizja: Soletanche preferowanym wykonawcą robót geotechnicznych dostarczającym kompleksową ofertę i optymalne rozwiązania w każdym sektorze budownictwa.

Kultura Agile i Klientocentryczność: To otwarcie na wprowadzanie i testowanie nieszablonowych rozwiązań. To kultura, która zakłada popełnianie błędów i uczenie się poprzez doświadczenie. W ten sposób testowane są m.in. nowe bardziej ekologiczne rozwiązania. Popełnianie błędów jest wpisane w ludzką naturę. Nie jesteśmy nieomylni zarówno my jak i klienci. Nasze wartości w kontekście bezpieczeństwa pracy i jakości konstrukcji, innowacyjność rozumiana jako otwarty umysł na rozwiązywanie pojawiających się problemów i współpraca rozumiana jako partnerska relacja z zamawiającym, to wszystko składa się na to, że nie zostawiamy naszych klientów z problemem, nawet wtedy, gdy kontraktowo pomaganie w rozwiązaniu problemu nie jest w naszej gestii. Zaufanie jakim obdarza nas klient, któremu pomogliśmy w rozwiązaniu poważnego problemu procentuje - Hubert Tomczak, Dyrektor Zarządzający