Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Solenerga Sp. z o.o.

ul. Cybernetyki 10
02-677 Warszawa
mazowieckie, Polska
Telefon: 519569754
[email protected]

solenerga.pl

NIP: 5272911505

NASZA FIRMA

Jesteśmy szybko rozwijającą się, ogólnopolską firmą, która specjalizuje się w budowie wysokiej jakości instalacji fotowoltaicznych. Nasza bogata oferta jest uzupełniana przez magazyny energii, stacje ładowania pojazdów, pompy ciepła oraz systemy klimatyzacji. Naszą markę budują franczyzobiorcy na terenie całej Polski- już na tę chwilę możemy pochwalić się 14 oddziałami!

NASZ ZESPÓŁ

Solenerga to zgrany zespół specjalistów tworzący nową jakoś na rynku usług OZE. Jako pierwsi w Polsce zaczęliśmy budować sieć franczyzową i oferować w ten sposób instalacje fotowoltaiczne. Dziś posiadamy już 14 oddziałów franczyzowych. Tworzymy kilku-kilkunastoosobowe zespoły na terenie całej Polski wspierane przez „zespół centralny” wdrażający nowe pomysły, organizujący szkolenia oraz realizujący projekty do domów oraz firm naszych klientów. W naszym biurze nie brakuje owoców oraz kawy, a o zdrowie naszych pracowników dbamy udostępniając im możliwość korzystania z pakietu medycznego oraz karty sportowej.

NASZ ROZWÓJ

Rozwijamy się wraz z rozwojem naszej firmy. Stawiamy na szkolenia, które pogłębiają i systematyzują naszą wiedzę. Dbamy aby każdy z naszych pracowników miał niezbędne narzędzia do wykonywania swojej pracy. Do tego nie ograniczamy się do standardowych rozwiązań, a wspieramy innowacyjność. Zachęcamy pracowników do samodzielności, rozwoju i kreatywności w dziedzinach swojej pracy.