Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Solar Company S.A.

Torowa 11
61-315 Poznań
wielkopolskie, Polska

www.solar.com.pl

NIP: 7791019139

Poznaj naszą firmę

30 lat zdobywania doświadczenia. Ponad 70 sklepów stacjonarnych. Prawie 800 pracowników. Dwie kolekcje rocznie. I ogrom satysfakcji z tworzenia historii polskiej mody. Solar to czołowa polska marka sektora premium, która każdego dnia, od trzech dekad, inspiruje kobiety.

Solar to już trzy dziesięciolecia projektowania najwyższej jakości kolekcji – unikatowej odzieży oraz dodatków. Nasza marka to nie tylko moda: każdego dnia koordynujemy procesy logistyczne, planujemy sprzedaż czy działania operacyjne rozwijając sieć sklepów własnych i franczyzową w Polsce i zagranicą. Dbamy o świadczenie najwyższej jakości usług na każdym etapie działalności, dlatego do pracy w naszych strukturach szukamy najlepszych.

Dlaczego warto u nas pracować?

Jakim pracodawcą jest Solar? Wyróżnia nas przyjazna atmosfera pełna wsparcia i pomocy, a także inwestycje w rozwój pracownika – dzięki temu pracownicy wiążą się z nami na lata. Tym, co decyduje o zadowoleniu naszej kadry jest ciągły rozwój oraz możliwość wyboru indywidualnej ścieżki kariery. Po dołączenie do Zespołu Solar wkroczysz do świata pełnego mody, trendów i inspiracji, staniesz się częścią wzorcowo funkcjonującej organizacji, a nasze kolekcje poznasz przedpremierowo.

 

Zapraszamy do lektury naszych historii w zakładce Kariera, która jest dostępna na stronie: https://www.solar.com.pl/kariera/poznaj-nasze-historie

Nasze osiągnięcia

Jesteśmy laureatem wielu branżowych wyróżnień, m.in. „Doskonałości Mody” magazynu Twój Styl przyznawanej za wyjątkowe modele z projektowanych kolekcji, „Diamentów” magazynu Forbes, wielokrotnie otrzymaliśmy „Laur Klienta” – nagrodę przyznawaną bezpośrednio przez konsumentów. W 2019 roku zostaliśmy wyróżnieni w rankingu „30 firm na 30 lat polskiej przedsiębiorczości” - nagrody dla firm które rozpoczęły swoją działalność w 1989 roku i nadal się rozwijają.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (11)