Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Sokołów S.A.

Aleja 550-lecia 1
08-300 Sokołów Podlaski
mazowieckie, Polska
Telefon: 25 6408175
[email protected]

sokolow.pl

NIP: 8230001444

Poznaj nas

Jesteśmy jednym z największych producentów mięsa w Centralno-Wschodniej Europie i jednym z liderów branży w Polsce. Od lat wyznaczamy standardy w branży przetwórstwa mięsnego i jesteśmy prekursorem zmian.

To, czym kierujemy się w naszej codziennej pracy, ma wpływ nie tylko na produkty, które wytwarzamy, ale i na przyszłość każdego z nas. Nieustannie doświadczamy, że za sukcesem naszej firmy stoją pracownicy. Skupiamy się na tym, aby ich wiedza i umiejętności były nie tylko adekwatne do zajmowanego stanowiska, ale też pozwalały im na awansowanie w strukturach firmy. To, co pozwala naszym pracownikom na rozwój kompetencji wykraczających poza piastowane stanowiska, to projekty realizowane w interdyscyplinarnych zespołach.

Kariera

PRACUJEMY ZE SMAKIEM Jesteśmy ponad 8-tysięcznym zespołem tworzącym Grupę Sokołów. Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci darzyli nas zaufaniem, czuli się bezpiecznie i cieszyli się smakiem produktów Sokołowa, w które wkładamy całą naszą wiedzę, doświadczenie, zaangażowanie i pasję.  DOŁĄCZ DO NAS!

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (9)