Dane kontaktowe

SOFTLOG Sp. z o.o. Sp.k.

Mydlana 1
51-502 Wrocław
dolnośląskie, Polska
Telefon: +48 71 348 24 92
[email protected]

www.softlog.pl

NIP: 8952039982

O nas

SOFTLOG Sp. z o.o. Sp.k. działa na rynku międzynarodowym od ponad 15 lat. Siedziba spółki mieści się we Wrocławiu. Jesteśmy stabilną firmą z wysoko wykwalifikowanym i doświadczonym zespołem pracowników. W 2019 roku dołączyliśmy do międzynarodowej grupy KNAPP - światowego lidera w dziedzinie inteligentnych rozwiązań w zakresie automatyzacji procesów logistycznych. Jako specjaliści z branży IT tworzymy rozwiązania programistyczne z obszaru logistyki i automatyzacji, które wdrażane są przez naszych specjalistów u klientów na całym świecie. Świadczymy kompleksowe usługi, dedykowane dla konkretnego klienta, co powoduje, że praca z nami daje możliwość ciągłego rozwoju i mierzenia się z niepowtarzalnymi wyzwaniami. Pracując z nami będziesz miał okazję poznać najnowocześniejsze technologie, inteligentne rozwiązania oraz brać udział w innowacyjnych projektach dla takich firm jak: Coty, Garmin, Procter&Gamble, Wurth.

Jak rekrutujemy

Etap 1 – Selekcja aplikacji

W tym etapie spośród wszystkich nadesłanych aplikacji wybieramy te, które odpowiadają naszym kryteriom zawartym w ogłoszeniu. Następnie kontaktujemy się telefonicznie z wybranymi kandydatami.

Etap 2 – Rozmowa kwalifikacyjna

Porozmawiamy o Twoim wykształceniu, doświadczeniu zawodowym, kompetencjach i oczekiwaniach. Jeśli na danym stanowisku oczekiwana jest komunikatywna znajomość języka obcego, zaprosimy Cię do krótkiej rozmowy w tym języku. Przeprowadzimy krótki test weryfikujący wiedzę techniczną potrzebną na danym stanowisku.

Opowiemy także czym się zajmujemy i na czym polega praca na konkretnym stanowisku.

Etap 3 – Informacja zwrotna

Wszystkie osoby, z którymi się spotkamy, otrzymają od nas informację zwrotną o wynikach rekrutacji. W przypadku pozytywnej decyzji, zorganizujemy kolejne spotkanie, aby doprecyzować warunki zatrudnienia.

Etap 4 – Witamy w zespole!

W pierwszych miesiącach zatrudnienia przejdziesz cykl szkoleń, a Twój opiekun będzie dbał, aby proces ten przebiegał w sposób dostosowany do Twoich indywidualnych potrzeb.