Dane kontaktowe

Softjourn Polska Sp. z o.o.

plac Jana Pawła II 9
50-136 Wrocław
dolnośląskie, Polska
[email protected]

softjourn.com

NIP: 8971801362

Poznaj nas

Jest nas piętnastka! Razem, w nowym biurze, od 2017 roku rozwijamy oddział Softjourn w Polsce. Nasze pozostałe biura znajdują się w San Francisco i w Ivano-Frankowsku. Z kolegami i koleżankami z tych lokalizacji pracujemy na co dzień w zespołach wirtualnych. Specjalizujemy się w czterech domenach: Ticketingu, FinTechu, Card&Payments i Media&Entertiment. Nasi pracownicy to nie tylko specjaliści w swoim fachu, ale i eksperci jednej z tych branż.

Jak pracujemy?

Jesteśmy firmą outsourcingową. Wykonujemy projekty dla klientów, którzy przychodzą do nas z konkretnym problemem. Zespoły wewnątrz Softjourn zapewniają wsparcie dla istniejących aplikacji, konsultacje, a także opracowują całościowe rozwiązania i zajmują się wdrażaniem ich od początku do końca. Kodujemy w myśl zasady: Live Through Software!

Docenili nas

The Global Outsourcing 100 list

Od 2015 co roku IAOP (International Association of Outsourcing Professionals) umieszcza nas na liście 100 wiodących globalnych firm outsourcingowych. Nie byłoby to takie imponujące, gdybyśmy nie wspomnieli, że jest to lista 100 spośród ponad 120 tysięcy członków organizacji! 

"15 Blockchain Development Companies for 2019" - TopDevelopers.co

TopDevelopers, strona pośrednicząca w kontaktach między klientem a firmami IT, umieściła nas liście 15 firm, którym możesz zaufać, jeżeli szukasz ekspertów w Blockchainie!

Klaster IT

Od 2017 roku należymy do konsorcjum przedsiębiorców zrzeszonych przez Klaster IT na Politechnice Wrocławskiej. Za pośrednictwem klastra nasza CEO Emmy Gengler miała okazję wygłosić wykład "Corporate Social Responsibility through Blockchain” na konferencji ICACON.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (1)