Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Sodexo Polska

Jutrzenki 137
02-231 Warszawa
mazowieckie, Polska
[email protected]

www.pl.sodexo.com

NIP: 1180038498

ETAP 1

Krok pierwszy należy do Ciebie :)

Prześlij nam CV, aby nasz zespół rekrutacyjny mógł zapoznać się z Twoją kandydaturą.

ETAP 2

Porozmawiajmy

jeśli Twoje CV nas zainteresuje, zadzwonimy do Ciebie, aby porozmawiać o najważniejszych wymaganiach, które są kluczowe na danym stanowisku oraz Twoich oczekiwaniach. Z Kandydatami na stanowiska menedżerskie/ specjalistyczne przeprowadzimy krótką rozmowę po angielsku. Jeśli rozmowa przebiegnie pozytywnie zaprosimy Cię na spotkanie z Rekruterem.

ETAP 3

Spotkajmy się

Na spotkaniu rekrutacyjnym możemy poprosić Cię o wypełnienie testu kompetencyjnego (tylko stanowiska menedżerskie/specjalistyczne) i zdecydujemy o spotkaniu z Menedżerem. Menedżer opowie Ci bardzo szczegółowo o stanowisku oraz miejscu pracy. Może się zdarzyć, że najpierw weźmiesz udział w „dniach próbnych” (w pełni płatnych, tylko stanowiska w jednostkach), dzięki którym sprawdzisz jak czujesz się na danym stanowisku, a my zobaczymy jak radzisz sobie z pracą w zespole.

ETAP 4

Witaj w zespole!

Jeśli Twoje cele i wartości są zbliżone do naszych, będzie nam bardzo miło przywitać Cię w zespole i podpisać umowę o pracę!

 

Jeśli tym razem nie udało Ci się otrzymać od nas oferty, poinformujemy Cię o tym dając informację zwrotną, a jeśli tylko wyrazisz zgodę, Twoją aplikację zatrzymamy na przyszłość do podobnych rekrutacji!:)