Dane kontaktowe

SNP Poland

Złotniki, Krzemowa 1
62-002 Suchy Las k. Poznania
wielkopolskie, Polska

www.snp-poland.com

O SNP Poland

SNP Poland (do 2017 roku – BCC) wspiera zarządzanie firmami i instytucjami, dostarczając zaawansowane narzędzia IT oraz usługi konsultingowe i outsourcingowe. Zatrudniamy ponad 400 osób, m.in. konsultantów, programistów, kierowników projektów, ekspertów IT i specjalistów biznesowych. Świadczymy usługi SAP, outsourcingu IT i rozwoju oprogramowania dla międzynarodowych korporacji i polskich przedsiębiorstw.

SNP Poland jest firmą konsultingową, specjalizującą się w usługach SAP, outsourcingu IT i rozwoju oprogramowania. Pracujemy dla dużych i średnich firm polskich oraz dla korporacji międzynarodowych.

Jesteśmy  jedną z największych firm wdrażających systemy IT i liderem rynku usług SAP w Polsce, realizujemy projekty na całym świecie. Zapewniamy outsourcing IT w oparciu o bezpieczną infrastrukturę naszych Data Centers. A w ramach Software Factory tworzymy innowacyjne aplikacje wspierające dowolne procesy biznesowe.

Zatrudniamy ponad 400 osób. Centrala SNP Poland znajduje się w Złotnikach k. Poznania. Ponadto, funkcjonują nasze biura w Warszawie, Krakowie i Bydgoszczy, a także spółki innych krajach (m.in. w Niemczech i Wielkiej Brytanii).

Trzy centra kompetencyjne SNP Poland to: SNP SAP Experts, SNP Data Centers, SNP Software Factory.

SNP SAP EXPERTS - USŁUGI SAP

Strategicznym partnerem SNP Poland jest SAP - największy światowy producent oprogramowania wspierającego zarządzanie. SNP Poland jest największym i najbardziej doświadczonym partnerem SAP w Polsce a także - liderem polskiego eksportu usług SAP. Centrum kompetencyjne SAP w SNP Poland świadczy pełen zakres usług związanych z systemami SAP.

SNP DATA CENTERS - OUTSOURCING IT

Drugim głównym elementem oferty SNP Poland jest outsourcing IT świadczony w oparciu o bezpieczną infrastrukturę SNP Data Centers. Oferta SNP Data Centers to m.in. managed hosting, kolokacja IT, zapasowe centrum przetwarzania danych.

SNP SOFTWARE FACTORY - ROZWÓJ OPROGRAMOWANIA

SNP Software Factory rozwija innowacyjne aplikacje wspierające dowolne procesy biznesowe w przedsiębiorstwach oraz scenariusze współpracy pomiędzy partnerami biznesowymi. Przygotowujemy rozwiązania, zarówno szyte na miarę dla klientów (tzw. custom development) jak i bazujące na standardowych platformach (np. Sharepoint, SAP) lub na naszych autorskich rozwiązaniach (ECM, Edistrada, BeeOffice).

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (19)