Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

SMYK

Domaniewska 48
02-672 Warszawa
mazowieckie, Polska
Telefon: +48 22 461 00 00
Fax: +48 22 461 00 01
[email protected]

www.smykgroup.com

NIP: 5252159820

SMYK W POLSCE I ZA GRANICĄ

SMYK jest wiodącą siecią sprzedaży artykułów dla dzieci w Polsce i w Europie Środkowo-Wschodniej o rosnącej obecności międzynarodowej. Źródłem naszego sukcesu jest zadowolenie klientów, które osiągamy poprzez ciągłe poszerzanie naszej oferty, przywiązując szczególną dbałość o wysoką jakość i atrakcyjność produktów.

NASZĄ FIRMĘ TWORZĄ LUDZIE

Kluczem do dynamicznego i międzynarodowego rozwoju SMYKA są ludzie, pracujący w sklepach, a także w siedzibie głównej. Dokładamy wszelkich starań, aby stwarzać naszym pracownikom przyjazne środowisko pracy oraz warunki do ciągłego rozwoju i doskonalenia.

DOŁĄCZ DO NAS!

CENTRALA

Praca w centrali oferuje nam możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku w ramach 14 działów, gdzie możemy czerpać z doświadczenia innych, jak i dzielić się wiedzą. Nieustannie podnosimy nasze kwalifikacje i umiejętności poprzez uczestniczenie w warsztatach oraz szkoleniach, a do pracy podchodzimy z zaangażowaniem i pasją.

SKLEPY

Sklepy SMYK to miejsce realizacji naszej misji poprzez profesjonalną obsługę klientów i tworzenie ekspozycji towaru. Pracownikom zapewniamy program wdrożeniowy rozwijający kluczowe umiejętności oraz profesjonalne programy rozwojowe na stanowiska eksperckie (Projekt Specjalista) oraz managerskie (Akademia Smyka, Szkoła Lidera).

Więcej informacji na temat pracy u nas znajdziesz na stronie kariery http://www.smykgroup.com/pl/kariera/dlaczego-smyk/

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (26)