Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Smurfit Kappa Polska Sp. z o. o.

Oddziały firmy w Warszawie, Pruszkowie, Koninie, Drezdenku, Pruszczu Gdańskim
ul. Klasyków 36
03-163 Warszawa
mazowieckie, Polska

www.smurfitkappa.com/pl

NIP: 5251876057

Kim jesteśmy?

JESTEŚMY MIĘDZYNARODOWĄ FIRMĄ O ŚWIATOWYM ZASIĘGU

Znajdziesz nas w 35 krajach, na 3 kontynentach. Zatrudniamy łącznie ponad 46 000 pracowników. W Polsce działamy w 5 oddziałach: w Warszawie, Pruszkowie, Koninie, Drezdenku oraz Pruszczu Gdańskim.

JESTEŚMY ŚWIATOWYM LIDEREM W PRODUKCJI OPAKOWAŃ Z TEKTURY FALISTEJ

Opakowania to nasza specjalność. Każdy nasz produkt jest indywidualnie dopasowany do potrzeb naszych Klientów. Dzięki temu nasze portfolio jest niezwykle bogate w rozwiązania: od opakowań służących do transportu i przechowywania poprzez opakowania e-commerce, po standy reklamowe i wiele innych. Cały czas rozwijamy się i doskonalimy, aby móc odpowiadać na nowe potrzeby rynku.

JESTEŚMY EKSPERTAMI, KTÓRZY POMAGAJĄ ROZWIJAĆ BIZNES NASZYCH KLIENTÓW

Nasza działalność nie ogranicza się do produkcji opakowań. Nasi eksperci pracują nad opracowaniem najlepszych rozwiązań dotyczących optymalizacji kosztów, wsparcia sprzedaży i obniżenia ryzyka. Stawiamy na ekologię, dlatego określamy cele i mierzymy osiągnięcia w działaniach prośrodowiskowych.

SMURFIT KAPPA TO MY!

Jesteśmy zespołem ludzi, którzy lubią ze sobą współpracować. Tworzymy niepowtarzalne środowisko pracy, w którym każdy może rozwijać swój potencjał. Znajdziesz u nas przekrój wielu zawodów i specjalizacji, a wielu naszych pracowników współpracuje z nami od lat. Jesteśmy zróżnicowani pod kątem wiedzy zawodowej, stażu pracy, pasji i zainteresowań. Pomimo różnic, mamy ze sobą wiele wspólnego!

Wszyscy podchodzimy do pracy z pasją i zaangażowaniem, co przekłada się na rozwój naszego biznesu. Każdego dnia realizujemy ciekawe projekty, usprawniamy procesy, optymalizujemy koszty, wdrażamy innowacyjne pomysły. Jako organizacja międzynarodowa dzielimy się swoimi rozwiązaniami i doświadczeniami z naszymi kolegami i koleżankami z innych krajów oraz kontynentów!

KOGO SZUKAMY?

W naszej firmie jest miejsce dla Każdego. Bez względu na to, czy najbardziej lubisz bezpośredni kontakt z Klientem i możliwość doradzania, czy jesteś specjalistą w innej dziedzinie - jeśli interesuje Cię świat opakowań, potrafisz się zaangażować oraz jesteś nastawiony na rozwój, Smurfit Kappa jest odpowiednim miejscem dla Ciebie.

Jest wiele obszarów, w których możesz rozwijać u nas swoją zawodową karierę:

  • Produkcja
  • Logistyka
  • Jakość
  • Utrzymanie Ruchu
  • Sprzedaż i Obsługa Klienta
  • Finanse
  • IT
  • HR

A może jesteś świeżo upieczonym absolwentem szkoły wyższej – ambitnym i poszukującym poważnych zawodowych wyzwań? Dobrze trafiłeś! Dla takich jak Ty realizujemy Graduate Programme, który daje możliwość spróbowania swoich sił w różnych obszarach naszej działalności. Przez okres 2 lat zaangażujemy Cię w ciekawe projekty w kilku naszych oddziałach. Ty dajesz nam swoją energię i świeżość spojrzenia – my zadbamy o ciekawe zadania i projekty oraz zakwaterowanie w pobliżu oddziału firmy, w którym aktualnie odbywasz staż. Gotowy podjąć wyzwanie?

Więcej informacji o Graduate Programme znajdziesz na stronie: https://www.smurfitkappa.com/pl/people/graduates

DLACZEGO WARTO DO NAS DOŁĄCZYĆ?

W Smurfit Kappa oferujemy wiele możliwości rozwoju zawodowego. Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne, kursy języka angielskiego – dzięki nim zyskasz nową wiedzę i umiejętności w swojej dziedzinie. Jednak dla nas rozwój to nie tylko kursy i szkolenia, ale przede wszystkim nauka od siebie nawzajem. My dostarczamy możliwości, Ty je wykorzystaj dla swojego rozwoju. Jak mówi jedno z naszych haseł – Where will You take us? 

Dla naszych koleżanek i kolegów, którzy dopiero przekraczają progi Smurfit Kappa, przygotowaliśmy program onboardingowy, który pozwala poznawać naszą firmę i zespół w sposób przyjazny i usystematyzowany. Jako nowy pracownik uczestniczysz w licznych szkoleniach wdrożeniowych, realizujesz przygotowany dla Ciebie harmonogram wdrożenia oraz możesz liczyć na nasze wsparcie.

W Smurfit Kappa tworzymy przyjazną atmosferę pracy, gwarantujemy nowoczesne narzędzia pracy i dostęp do nowych technologii w naszej branży. Zapoznaj się również z naszym pakietem benefitów w zakładce „Benefity”.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (10)