Dane kontaktowe

Śląski Holding Przemysłowy SA

Konstytucji 74
41-905 Bytom
śląskie, Polska
Telefon: +48 32 770 05 00
[email protected]

www.petralana.eu/pl

Inwestujemy w przemysł

Inwestujemy w przemysł

Śląski Holding Przemysłowy SA zarządza grupą spółek, których działalność koncentruje się w obszarze produkcji i obrotu w branży paliw stałych oraz materiałów izolacyjnych z wełny mineralnej. Holding został powołany do życia w 2016 r. w wyniku przemyślanej strategii biznesowej. Jego celem jest dynamiczny rozwój grupy skoncentrowanej na obszarze Śląska.

NASZE SPÓŁKI

PETRALANA SA to producent mineralnej wełny skalnej. Nowoczesny zakład nieustannie pracuje nad innowacyjnymi rozwiązaniami na rynku materiałów izolacyjnych wytwarzając produkty najwyższej jakości.

Do produkcji mineralnej wełny skalnej używamy tylko naturalnych, starannie wyselekcjonowanych surowców, które pochodzą od sprawdzonych dostawców.

Wiemy, iż uzyskanie doskonałej wełny skalnej nie było by możliwe bez profesjonalizmu i zaangażowania doświadczonego zespołu pracowników. Dlatego dbamy, by każda osoba pracująca w naszym zespole miała możliwość pełnego wykorzystania swojego potencjału. Nasz rozwój to rozwój naszych pracowników, którzy współtworzą swoje środowisko pracy poprzez poszukiwanie nowych lepszych rozwiązań w zakresie technologii produkcji, badań i rozwoju, sprzedaży czy logistyki.

CARBO-KOKS jest wytwórcą koksu odlewniczego, wielkopiecowego i przemysłowo-opałowego.

Spółka realizuje swoją działalność w 45-komorowej baterii koksowniczej o zdolności produkcyjnej do 200 tys. ton rocznie. Oferta obejmuje szeroki wachlarz asortymentowy koksu oraz produktów węglopochodnych, jak smoła pogazowa i gaz koksowniczy.

Kolejne spółki holdingu związane są z zarządzaniem operacyjnym, dystrybucją paliw stałych oraz outsourcingiem.

FUNDACJA PETRALANA

Fundacja to dzieło pomocy właścicieli Śląskiego Holdingu Przemysłowego, którzy m.in. poprzez działalność charytatywną realizują wyzwania wynikające ze społecznej odpowiedzialności biznesu.

Misją Fundacji Petralana jest otoczenie opieką najmłodszych, znajdujących się w trudnej sytuacji materialnej lub życiowej, walczących z chorobą lub niepełnosprawnością., a także wsparcie dzieci szczególnie uzdolnionych, pragnących rozwijać swoje talenty sportowe.

W SYMBIOZIE Z LOKALNĄ SPOŁECZNOŚCIĄ

Zakłady produkcyjne Śląskiego Holdingu Przemysłowego należą do największych pracodawców w Bytomiu, jednym z najstarszych miast Górnego Śląska.

Działając na rzecz lokalnej społeczności, współpracujemy ze szkołami technicznymi oraz wspieramy kluby sportowe.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (2)