Dane kontaktowe

Skłodowscy sp. z o.o.

Kościuszki 43
05-270 Marki
mazowieckie, Polska
Telefon: 022 2426029
[email protected]

sklodowscy.pl

NIP: 1251402446

Kancelaria Podatkowa Skłodowscy

Kancelaria Podatkowa Skłodowscy to wyjątkowe połączenie eksperckiej wiedzy prawno-podatkowej z nowoczesnymi rozwiązaniami informatycznymi i pełną gamą usług outsourcingowych (BPO/SSC).

Misją Kancelarii jest dostarczanie kompleksowej usługi wsparcia dla biznesu. Klienci mogą skorzystać z doradztwa podatkowego, prawnego, gospodarczego i finansowego oraz optymalizacji procesów zarządzania. Przejmujemy pełną odpowiedzialność za powierzone nam sprawy rachunkowo-księgowe i kadrowo-płacowe, które prowadzimy w imieniu naszych Klientów, jednocześnie reprezentując ich przed odpowiednimi instytucjami. Wypracowany przez nas model współpracy pozwala Klientom rozwijać biznes bez obciążeń związanych z załatwianiem bieżących spraw administracyjnych i urzędowych.

Od początku powstania firmy, Kancelaria Podatkowa Skłodowscy, wykorzystuje nowoczesne technologie informatyczne w całej swojej działalności. Dzięki współpracy z profesjonalnymi firmami z tej dziedziny, cała platforma informatyczna wyposażona jest w najnowocześniejsze rozwiązania w zakresie bezpieczeństwa danych i systemu zapewnienia ciągłości działania. Elektroniczny system obiegu dokumentów, pozwala na ich szczegółową analizę i zarządzanie jakością usług Kancelarii. Najnowsze rozwiązania informatyczne, z których korzysta Kancelaria dostępne są także dla naszych Klientów.

Dlaczego warto?

Zaangażowanie pracowników ma dla nas kluczowe znaczenie. Wszyscy wiemy, że jeśli troszczymy się o naszych pracowników, będą oni dbać o naszych klientów. Spędzając wspólnie czas wpływamy na siebie nawzajem. Dlatego dbanie o atmosferę, partnerskie podejście, przyjaźń i spędzanie wspólnie wolnego czasu daje nam ogromną satysfakcję :)  

Nasi pracownicy mają możliwość skorzystania z dodatkowych benefitów:  

 • Prywatna opieka medyczna
 • Karta Multi Sport
 • Nauka j. angielskiego  
 • Paczki świąteczne dla pracowników
 • Paczki świąteczne dla dzieci pracowników
 • Wspólne wyjścia do teatru
 • Rodzinne Mikołajki
 • Wyjazdy integracyjne
 • Udział w imprezach sportowych
 • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
 • Konkursy, wyróżnienia, nagrody jubileuszowe

Nasze wartości

Wszyscy wiemy, że wartość firmy to nie tylko wypracowany zysk. To także niematerialne aktywa, takie jak zaangażowanie i talent pracowników, zarządzanie wiedzą, marka i reputacja. Wiemy, że uzyskanie trwałej przewagi nad konkurencją i zwiększenie udziału w rynku wymaga od nas, abyśmy byli wysoce wydajną organizacją skoncentrowaną na ludziach i wartościach. Własny katalog wartości (określany też np. Kodeksem Etycznym) wyznaczy nam kierunek, w którym będziemy podążać. Będzie naszym krwiobiegiem i pozwoli ustalić zasady działania, zgodnie z którymi będziemy w stanie osiągnąć założone cele. Jak w każdej firmie nie wszystko działa idealnie, ale najważniejsze jest to, że wszyscy pracownicy określiliśmy co jest dla nas najważniejsze. Dzięki wspólnej pracy wybraliśmy nasze wartości, którymi chcielibyśmy się kierować w życiu zawodowym. 

Nasze motto: „Już nigdy nie będziesz sam w biznesie” obrazuje naszą misję, a wszystko co robimy powinno być jej odbiciem. 


Wartości Grupy Skłodowscy:

 • WSPÓŁPRACA

Możemy na sobie polegać budując relacje partnerskie w grupie Skłodowscy w oparciu o szacunek do pomysłów innych osób i docenianie ich wkładu. Ogromną wartość ma dla nas praca zespołowa, współdziałanie i wsparcie. Szanujemy godność i różnice między ludźmi. Mamy poczucie współodpowiedzialność za nasze działania i zaniechania. Każdy z nas jest osobiście odpowiedzialny za spełnianie najwyższych standardów pracy, w tym uczciwości i rzetelności. Odpowiedzialność, szacunek i zrozumienie cementują naszą grupę i pomagają nam wzmacniać pozycję lidera na naszym rynku. Zależy nam, aby nasze relacje z ludźmi oparte były na zaufaniu, niezależnie od tego czy są to klienci, dostawcy czy pracownicy.

 • NASTAWIENIE NA RYNEK

Motto naszej firmy, „Już nigdy nie będziesz sam w biznesie”, najlepiej ilustruje nasze cele oraz podejście, którym odróżniamy się od konkurencji. Oznacza to, że chcemy poznać konkretne potrzeby naszych klientów, aby zapewnić im wyższą jakość usług. Chcemy też im pomóc dostarczając niezbędną wiedzę, która zapewni im bezpieczeństwo związane z prowadzeniem firm od strony podatkowej, pomoże uniknąć niepotrzebnego stresu i ograniczy kontakty z kontrolą skarbową. Tworzymy relacje z partnerami biznesowymi na rzecz biznesowego współdziałania i wspólnej zyskowności. Koncentrujemy się na zacieśnianiu współpracy z klientami – słuchając ich, analizując ich potrzeby i dostarczając im najlepsze rozwiązania. Śledzimy zatem na bieżąco zmiany w przepisach szybko się do nich dostosowując. Konkurujemy uczciwie, zgodnie z przepisami i zasadami etyki w biznesie spełniamy wymagania obowiązujących przepisów i norm etycznych. Z naszymi Klientami, partnerami biznesowymi, konkurencją, czy urzędami tworzymy pozytywną atmosferę.

Czynimy wysiłki, by zwiększyć zaufanie do firmy i realizowania przez nią obowiązków członka lokalnej społeczności. 

 • WIEDZA I DOŚWIADCZENIE

Naszym nadrzędnym celem jest rzetelne i odpowiedzialne realizowanie zleconych usług.
Naszych pracowników cechują wyjątkowe kompetencje, wiedza merytoryczna i doświadczenie. Każdy z nas jest głodny wiedzy i chętny się nią dzielić z innymi. Nasi pracownicy przewidują problemy i aktywnie wdrażają skuteczne rozwiązania w oparciu o swoją wiedzę i doświadczenie. Chętnie przyjmujemy konstruktywną informację zwrotną celem własnego rozwoju.

 • WZAJEMNE PRZYWÓDZTWO IINSPIRACJA

Każdy z nas, nieustannie rzucając wyzwanie status quo, jest przywódcą poprzez dążenie do osiągania najlepszych wyników we wszystkich aspektach swoich działań. Budujemy relacje oparte na zaufaniu. Cechuje nas odwaga w kształtowaniu lepszej przyszłości. Żywo reagujemy na zmiany i szybko podejmujemy działania. Nie boimy się przyznać do błędu, nie boimy się pytać. Zasady bycia fair, dobry nastrój i otwartość pomagają nam w codziennej pracy. 

 • INICJATYWA I ODWAGA

Szukamy możliwości rozwiązań tak, aby nasza praca stała się prostsza, mniej zbiurokratyzowana. Nagradzamy ludzi za podejmowanie ryzyka i znajdowanie lepszych sposobów na rozwiązywanie problemów. Wyciągamy wnioski z wyników i analizujemy, co działa, a co nie.