Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Skanska SA

Al. Solidarności 173
00-877 Warszawa
mazowieckie, Polska
[email protected]

www.skanska.pl

Poznaj nas

Spółka budowlana Skanska S.A. koncentruje swoją działalność wokół siedmiu głównych miast Polski: Warszawy, Łodzi, Poznania, Gdańska, Krakowa, Wrocławia i Katowic. Jesteśmy generalnym wykonawcą inwestycji biurowych, mieszkaniowych, a także z zakresu inżynierii lądowej. Nieustannie poszukujemy nowatorskich rozwiązań technologicznych, które pozwalają nam działać zgodnie z ideą zrównoważonego rozwoju. Dbamy nie tylko o środowisko naturalne, ale i o najwyższy komfort i bezpieczeństwo pracy. Jesteśmy jednym ze współzałożycieli i członków „Porozumienia dla Bezpieczeństwa w Budownictwie".

Budujemy obiekty kubaturowe, drogowe, mostowe i kolejowe na terenie Polski. Zajmujemy się działalnością deweloperską na rynku powierzchni biurowych i mieszkaniowych i realizujemy projekty z zakresu Partnerstwa Publiczno-Prywatnego. Zobacz jakie projekty zrealizowaliśmy! (https://www.skanska.pl/oferta/realizacje/)

Praca w Skanska S.A.

Praca w Skanska to praca pełna wyzwań. W biurze czy na budowie, realizujemy ciekawe projekty, w dobrej atmosferze i zgodzie z wartościami Skanska.

Inżynierowie i kadra techniczna

Pracując w Skanska, jednej z największych międzynarodowych firm budowlanych i deweloperskich, bierzesz udział w realizacji imponujących projektów. Masz okazję wywrzeć istotny i długotrwały wpływ na otaczający Cię świat. Budujesz z korzyścią dla społeczeństwa.

Nasi pracownicy to inżynierowie różnych specjalizacji oraz kierownicy z uprawnieniami w różnych branżach (m.in.: branża konstrukcyjno-budowlana, sanitarna, elektryczna, drogowa, mostowa, kolejowa, elektroenergetyczna, srk, sieć trakcyjna, hydrotechniczna).

Specjaliści: wsparcie biznesu

Skanska to nie tylko firma dla inżyniera. W realizacji projektów wspierają nas zespoły: finansów, prawa, zarządzania projektami, komunikacji, IT, BHP, ochrony środowiska i administracji.

Jak działamy?

Budujemy z korzyścią dla społeczeństwa, a w swojej pracy zawsze kierujemy się Wartościami Skanska. To one stanowią podstawę naszego każdego działania.

W naszej codziennej pracy staramy się coraz lepiej realizować nasze zadania, myśleć innowacyjnie nowocześnie. Zobacz jakie innowacje wprowadzamy na naszych projektach.

Przykłady innowacji Skanska (https://www.skanska.pl/o-skanska/innowacje-i-technologie/przyklady-innowacji-skanska/)

W Skanska kierujemy się ideą zrównoważonego rozwoju- wywierania  maksymalnego pozytywnego wpływu na ludzi, planetę, ekonomię i jednocześnie minimalizowania negatywnych czynników.

Zrównoważony rozwój (https://www.skanska.pl/o-skanska/zrownowazony-rozwoj/)

W Skanska budujemy z korzyścią dla społeczeństwa, a wszystko co robimy, wykonujemy według naszej najlepszej wiedzy i umiejętności. Cieszymy się, że nasze starania są doceniane.

Nagrody i wyróżnienia (https://www.skanska.pl/o-skanska/skanska-w-polsce/nagrody-i-wyroznienia/)

Proces rekrutacji

Etap 1 – Daj się poznać!

Wyślij CV w odpowiedzi na interesujące Cię ogłoszenie.

Etap 2 – Rozmowa z HR

Wybranych kandydatów zapraszamy na rozmowę rekrutacyjną (telefoniczną, osobistą lub on-line) prowadzoną przez osobę z Zespołu HR. Chcemy dowiedzieć się więcej o Twoich doświadczeniach oraz wyobrażeniach dotyczących pracy w Skanska.

Etap 3 – Spotkanie z przełożonym

Podczas drugiej rozmowy (osobistej lub on-line) poznasz szefa zespołu, do którego aplikujesz. Rozmowa będzie dotyczyć Twojej wiedzy merytorycznej. Będzie to dla Was okazja sprawdzenia, czy dobrze się rozumiecie i chcecie razem pracować.

Etap 4 – Po rozmowie

Poczekaj na kontakt z naszej strony. Kontaktujemy się ze wszystkimi, z którymi się spotykaliśmy. Jeśli masz pytania – skontaktuj się z Rekruterem lub napisz na adres: [email protected].

Jak przygotować się do rozmowy rekrutacyjnej?

Rozmowa rekrutacyjna jest zarówno dla Ciebie, jak i dla nas doskonałą okazją do wzajemnego poznania się.

  • Przypomnij sobie zakres obowiązków i realizowane wcześniej zadania i projekty
  • Zastanów się dlaczego chcesz pracować w Skanska i na tym stanowisku
  • Dlaczego uważasz, że sprawdzisz się w nowej roli?
  • Przypomnij sobie największe osiągnięcia i sytuacja, o których chcesz opowiedzieć. Na spotkaniu chcemy posłuchać o różnych sytuacjach, z którymi miałaś/-eś do czynienia i w jaki sposób sobie z nimi poradziłaś/-eś
  • Pomyśl też, jakich decyzji w przyszłości nie powtórzysz
  • Odwiedź naszą stronę internetową i dowiedz się więcej o naszej firmie
  • Jeżeli coś wzbudzi Twoje zainteresowanie, zapytaj o to na spotkaniu

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (4)