Dane kontaktowe

Skamex

Częstochowska 38/52
93-121 Łódź
łódzkie, Polska
Telefon: +48 42 677 14 11
Fax: +48 42 672 40 10
[email protected]

www.skamex.com.pl

Kim jesteśmy?

Jesteśmy jednym z największych dystrybutorów sprzętu medycznego na polskim rynku. Naszym celem jest dostarczanie wysokiej jakości produktów medycznych od czołowych producentów branży medycznej. Współpracujemy z wiodącymi ośrodkami klinicznymi w Polsce, zaopatrując je w najnowocześniejsze rozwiązania medyczne – podnoszące bezpieczeństwo i komfort pracy zarówno dla personelu, jak i pacjenta.

Nasze motto to, „Jakość w trosce o bezpieczeństwo”, ponieważ wierzymy, że tylko wysokiej jakości asortyment i sprzęt medyczny, ochronią to, co najważniejsze: nasze życie i zdrowie.

Jeśli masz pytania i chcesz się dowiedzieć więcej o firmie napisz [email protected] - chętnie porozmawiamy. Ważna jest dla nas Twoja opinia.

Praca w Skamex!

Skamex to najwyższej jakości produkty i profesjonalna kadra pracownicza. Właściwi ludzie na właściwych miejscach to dla firmy wartość sama w sobie. Pracują u nas kompetentni ludzie, którzy łączą wiedzę z różnych dziedzin: medycyny, farmacji, biotechnologii, ale również administracji, prawa, informatyki czy zarządzania. Zatrudniamy zarówno doświadczonych pracowników, jak i młodych, otwartych ludzi, którzy pragną związać swoje życie zawodowe z dynamicznie rozwijającą się branżą medyczną.

Podejmując decyzje o karierze w Skamex, masz zagwarantowaną pracę z produktami medycznymi uznanych światowych marek. Nasze produkty są dobrze rozpoznawalne i z powodzeniem wykorzystywane w niemal każdym polskim szpitalu. Marka Skamex to prestiż, doświadczenie oraz zaangażowanie i pasja pracowników firmy. Dołącz do najlepszych!

Gdzie możesz pracować?

Nasza firma od początku ma siedzibę w centrum Łodzi. Nasze biuro to słoneczne, ciepłe wnętrze z przestrzeniami typu open space. Pracujemy na nowoczesnym sprzęcie, używając niezawodnych systemów ułatwiających pracę. Dbamy również o naszych przedstawicieli, którzy są zatrudniani na terenie całego kraju, zapewniając im wszelkie niezbędne narzędzia pracy.

W procesie rekrutacji każdemu kandydatowi spoza terenu Łodzi zwracamy koszty dojazdu.

Kadra

Przeprowadzone w ostatnim czasie inwestycje i zmiany w strukturze zdecydowanie wpłynęły na wzrost zatrudnienia w firmie. Obecnie pracuje u nas ponad 130 osób. Wielu z naszych pracowników jest z nami od początku istnienia firmy, czyli od 27 lat - to wyraźny znak, że warto z nami zostać na dłużej!

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (2)