Dane kontaktowe

Skamex

Częstochowska 38/52
93-121 Łódź
łódzkie, Polska
Telefon: +48 42 677 14 11
Fax: +48 42 672 40 10
info@skamex.com.pl

www.skamex.com.pl

Kim jesteśmy?

Jesteśmy jednym z największych dystrybutorów sprzętu medycznego na polskim rynku. Naszym celem jest dostarczanie wysokiej jakości produktów medycznych od czołowych producentów branży medycznej. Współpracujemy z wiodącymi ośrodkami klinicznymi w Polsce, zaopatrując je w najnowocześniejsze rozwiązania medyczne – podnoszące bezpieczeństwo i komfort pracy zarówno dla personelu, jak i pacjenta.

Nasze motto to „Jakość w trosce o bezpieczeństwo”, ponieważ wierzymy, że tylko wysokiej jakości asortyment i sprzęt medyczny, ochronią to, co najważniejsze: nasze życie i zdrowie.

Nasza firma to również kompetentni pracownicy, którzy łączą wiedzę z różnych dziedzin: medycyny, farmacji, biotechnologii, ale również administracji, prawa, informatyki czy zarządzania. Zatrudniamy doświadczonych pracowników oraz dajemy szansę młodym ludziom, którzy pragną związać swoje życie zawodowe z dynamicznie rozwijającą się firmą medyczną.

Praca w Skamex!

Obecnie firma zatrudnia ponad 130 osób. Warto, zwrócić uwagę na fakt, iż wielu z naszych pracowników jest z Skamex od początku istnienia firmy, czyli od 27 lat!

Podejmując decyzje o karierze w naszej firmie, masz zagwarantowaną pracę z produktami medycznymi uznanych światowych marek. Nasze produkty są dobrze rozpoznawalne i z powodzeniem wykorzystywane w niemal każdym polskim szpitalu. Marka Skamex to prestiż, doświadczenie oraz zaangażowanie i pasja pracowników firmy. Dołącz do najlepszych!

Gdzie możesz pracować?

Nasza firma od początku ma siedzibę w centrum Łodzi. Nasze biuro to słoneczne, ciepłe wnętrze z przestrzeniami typu open space. Pracujemy na nowoczesnym sprzęcie, używając niezawodnych systemów ułatwiających pracę. W biurze pijemy świeżo mieloną, aromatyczną kawę z ekspresu.
Dbamy również o naszych przedstawicieli, którzy są zatrudniani na terenie całego kraju, zapewniając im wszelkie niezbędne narzędzia pracy.

W procesie rekrutacji każdemu kandydatowi spoza terenu Łodzi zwracamy koszty dojazdu.

Benefity

Wspieramy naszych pracowników nie tylko merytorycznie, troszczymy się o ich zdrowie, bezpieczeństwo. Przygotowaliiśmy również atrakcyjne benefity dla członków rodziny.

Zapewniamy:

  • Prywatną opiekę medyczną w firmie Enel-Med dla pracownika i rodziny
  • Ubezpieczenie grupowe dla pracownika i rodziny
  • Kartę Multisport dla pracownika i rodziny
  • Dofinansowanie na zakup okularów
  • Pakiet kulturalny
  • Pożyczki i pomoc finansowa dla pracowników

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (1)