Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

SITECH Sp. z o.o. (siedziba firmy)

Strefowa 2
59-101 Polkowice
dolnośląskie, Polska
[email protected]

www.sitech.com.pl

Poznaj nas

SITECH Sp. z o.o. jest firmą należącą do koncernu Volkswagen. Specjalizuje się w produkcji metalowych stelaży siedzisk samochodowych do wybranych modeli samochodów takich marek jak: Volkswagen, ‎Audi, Volkswagen Samochody Użytkowe, Skoda, Seat oraz Porsche.

Spółka SITECH posiada trzy zakłady produkcyjne: w Polkowicach, w Głogowie i w Chociczy Małej koło Wrześni, w którym od jesieni 2016 roku produkowane są kompletne siedzenia dla nowego VW Craftera w systemie Just-In-Sequence.

Praca w SITECH Sp. z o.o. to pasja i wyzwanie.

Firmę tworzą ludzie z doświadczeniem i wiedzą, specjaliści w swojej dziedzinie, którzy profesjonalnie wykonują swoją codzienną pracę.

Nasz sukces wynika z dobrej współpracy najlepszych specjalistów. Zatrudniamy zaangażowanych ludzi, by tworzyć świetny produkt i wspierać naszych Klientów w działaniach. Rozwijamy się dynamicznie i szukamy kolejnych talentów!

Jesteś doświadczonym  pracownikiem, ekspertem w swojej  dziedzinie? Chcesz się rozwijać i poszerzać swoje kompetencje? A może jesteś menedżerem szukającym nowych wyzwań i możliwości? Jeżeli tak, zapoznaj się z naszymi ofertami pracy!

Jesteśmy także otwarci na osoby z niewielkim doświadczeniem, ale mnóstwem pomysłów i zapału do pracy. Szukamy osób ambitnych, zaangażowanych, potrafiących pracować w zespole, odpowiedzialnych i kreatywnych.


Aktualne oferty pracy znajdują się w zakładce „Oferty pracy” na naszej stronie:

https://www.sitech.com.pl/Kariera/Aktualne-oferty-pracy


Naszym pracownikom oferujemy:

  • Możliwości rozwoju
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Świadczenia socjalne
  • Zachowanie równowagi praca-życie 

Proces rekrutacji

Proces rekrutacji w SITECH jest kilkustopniowy. W zależności od stanowiska oraz poziomu wymagań może być mniej lub bardziej rozbudowany i składać się z następujących kroków:


1. Analiza CV i Listu motywacyjnego.

2. Wywiad telefoniczny (opcjonalnie).

3. Testy kompetencyjno-osobowościowe.

4. Rozmowa kwalifikacyjna.

5. Sprawdzanie referencji (opcjonalnie).
 

Dołącz do naszego zespołu

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (2)