Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Simon - Kucher & Partners

ul. Wołoska 9
02-583 Warszawa
mazowieckie, Polska
Telefon: 22 33 057 00
[email protected]

www.simon-kucher.com/pl

NIP: 5262758485

Chciałbyś do nas dołączyć? Świetnie!

Jesteśmy światowym liderem doradztwa cenowego (pricing) oraz należymy do czołówki konsultingu marketingowego i sprzedażowego. A to oznacza, że pomagamy naszym klientom zwiększać ich przychody oraz zyski lub innymi słowy – zwiększyć ich TopLine Power®. Lubimy powtarzać, że pracujemy „po jasnej stronie” konsultingu - koncentrujemy się na przychodach, zyskach i możliwych ścieżkach rozwoju firm, a nie cięciu kosztów czy redukcji zatrudnienia.

ETAP 1

Aplikacja

Simon-Kucher poszukuje bystrych, otwarcie myślących i bardzo dobrze wykształconych osób z doświadczeniem w pracy w międzynarodowym środowisku, świetnymi zdolnościami analitycznymi i komunikacyjnymi oraz żyłką przedsiębiorczości. Pamiętaj, aby Twoje CV było w języku angielskim.

ETAP 2

Selekcja

Najpierw chcemy zapoznać się z Twoim CV oraz poznać Twoją motywację do pracy w Simon – Kucher & Partners. Postaramy się dokładnie zapoznać z Twoją aplikacją i możliwie szybko na nią odpowiedzieć.

ETAP 3

Testy SHL

Jeśli okaże się, że spełniasz nasze kryteria, zaprosimy Cię do wykonania numerycznych testów w platformie SHL, które sprawdzą Twoje zdolności analityczne.

ETAP 4

Spotkanie z Działem HR

Ponieważ zależy nam, abyś Ty także nas poznał, w trakcie naszego spotkania poświęcimy bardzo dużo czasu na prezentację naszej firmy oraz Twoje pytania.

ETAP 5

Spotkanie z przełożonym

Osoby, które będą przeprowadzać rozmowy kwalifikacyjne to nasi konsultanci oraz Partnerzy pracujący w różnych obszarach. Dzięki nim dowiesz się, jak wygląda praca i kultura korporacyjna w Simon-Kucher.

ETAP 6

Oferta zatrudnienia

Jeśli Twoje spotkanie przebiegło pomyślnie, jak najszybciej otrzymasz ofertę zatudnienia oraz warunki umowy.