Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

SIMA Consulting Sp. z o.o.

ul. Dmowskiego 85
60-204 Poznań
wielkopolskie, Polska

www.simaconsulting.pl

NIP: 7792440214

O firmie

Poznaj nasze wartości. Dowiedz się o nas więcej.

Misja

SIMA Consulting to Twój zaufany doradca do spraw human resources. Nasz zespół tworzą specjaliści z wieloletnim doświadczeniem w branży HR, którzy posiadają wiedzę oraz praktyczne umiejętności niezbędne w zarządzaniu zasobami ludzkimi i specjalizują się w rekrutacji kandydatów na stanowiska średniego oraz wyższego szczebla. Do grona naszych doradców należą także eksperci zajmujący się zagadnieniami z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, naliczania wynagrodzeń czy współpracy ze związkami zawodowymi.

W SIMA Consulting dysponujemy również uprawnieniami i umiejętnościami pozwalającymi nam na wykonywanie różnego rodzaju testów psychometrycznych i gier, a także prowadzenie złożonych, wielowymiarowych i kilkuszczeblowych procesów selekcji kandydatów.

Wszystko to pozwala nam kompleksowo realizować zlecane nam przez Klientów zadania związane z rekrutacją, doradztwem personalnym i innymi obszarami HR, a co najważniejsze – proponować innowacyjnie i dopasowane do ich potrzeb rozwiązania.

Kim jesteśmy

Odpowiedni ludzie na właściwych stanowiskach i sprawnie prowadzone działania z zakresu human resources należą do najważniejszych katalizatorów biznesu. Dlatego naszą misją jest usprawnianie procesów rekrutacyjnych i wdrażanie w firmach, innowacyjnych rozwiązań pozwalających na efektywne pozyskiwanie oraz zarządzanie pracownikami, którzy mają ponadprzeciętny potencjał. Dbamy o to, by mogli oni w pełni realizować swoje zawodowe ambicje, a przedsiębiorstwa rozwijały się dzięki nim w optymalnym tempie.

W SIMA Consulting realizujemy procesy rekrutacyjne, a także zajmujemy się doradztwem personalnym dla dużych podmiotów gospodarczych z całej Polski. Specjalizujemy się w pozyskiwaniu pracowników na stanowiska specjalistyczne i menadżerskie w branży księgowej, informatycznej oraz logistycznej.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (3)