Dane kontaktowe

S3 Connected Health

Świętego Mikołaja 19
50-128 Wrocław
dolnośląskie, Polska

NIP: 8992356080

Jak wygląda rekrutacja

S3 Connected Health poszukuje pracowników na stanowiska specjalistyczne, oferując konkurencyjne warunki na lokalnym rynku. Preferowaną formą zatrudnienia jest umowa o pracę na czas nieokreślony, poprzedzana trzymiesięcznym okresem próbnym. Stawiając na długoterminowy cel rozwoju naszych pracowników, po okresie próbnym proponujemy podpisanie umowy z trzymiesięcznym okresem wypowiedzenia. Dla osób, wiążących się z nami na krótki okres, proponujemy pracę w modelu B2B.

Proces rekrutacyjny, dostosowany jest do poziomu zaawansowania stanowiska, lecz najczęściej, kolejne etapy kształtują się następująco:

ETAP 1

Weryfikacja aplikacji

Przesłana aplikacja trafia do działu HR, gdzie następuje wstępna weryfikacja. Kolejnym krokiem jest analiza profilu, dokonywana przez pracownika technicznego. Potwierdzenie dopasowania kandydata do wakatu, skutkuje umówieniem spotkania rekrutacyjnego w siedzibie S3 Connected Health.

ETAP 2

Spotkanie rekrutacyjne

Z uwagi na cenny czas naszych kandydatów, organizujemy jedno spotkanie w łączonym trybie: weryfikacja techniczna, poprzedzona rozmową wprowadzającą z działem HR.

W sytuacji niedoprecyzowania oczekiwań obu stron – możliwe jest kolejne spotkanie, odbywające się najczęściej bez konieczności wizyty w biurze. Dla kandydatów, dla których przyjazd do biura jest utrudniony – proponujemy pierwszy etap online, a na finalne rozmowy zapraszamy do Wrocławia.

Spotkanie rekrutacyjne jest niepowtarzalną okazją, by poznać nas z bliska. Oprócz weryfikacji polegającej m.in. na zadaniach technicznych, czy problemach do rozwiązania, możliwe jest również doprecyzowanie wszelkich wątpliwości dotyczących zatrudnienia. Pracownicy prowadzący rozmowy są naszą wizytówką, a nieformalny dress-code i przyjazne podejście do kandydata, wiernie odzworowuje kulturę organizacyjną.

ETAP 3

Decyzja

W proces podejmowania decyzji zaangażowani są kluczowi pracownicy dla danego projektu. Osoby przeprowadzające rekrutacje dzielą się swoimi spostrzeżeniami, tworząc profil kompetencyjny kandydata. Jeżeli w procesie uczestniczy wielu kandydatów, zestawiamy ich kandydatury, mając na uwadze indywidualne predyspozycje. Jeżeli decyzja nie wymaga złożonych konsultacji, informacja zwrotna, przekazywana jest w pierwszym tygodniu po rozmowie.

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi ofertami: https://www.s3connectedhealth.com/careers/

Lub aplikuj przez pracuj.pl