Dane kontaktowe

Sika Automotive Złotoryja sp. z o.o.

Przemysłowa 12
59-500 Złotoryja
dolnośląskie, Polska
[email protected]

ETAP 1

Aplikowanie.

Aktualne oferty znajdują się w zakładce „Oferty Pracy”. Aplikacja odbywa się on-line lub na nasz adres mailowy: [email protected] albo bezpośrednio  w firmie.

ETAP 2

Selekcja dokumentów.

Aplikacje kandydatów są oceniane pod kątem wymagań danego stanowiska. Osoby, które w największym stopniu spełniają kryteria formalne – zapraszamy na rozmowy .

ETAP 3

Rozmowy kwalifikacyjne.

Staramy się, żeby były prowadzone w przyjaznej atmosferze. Uczestniczą w nich pracownicy działu personalnego i kierownik działu, do którego składana była aplikacja.  Pytamy o dotychczasowe doświadczenia zawodowe i umiejętności wymagane na danym stanowisku, a także staramy się poznać cele oraz oczekiwania kandydata wobec pracodawcy.

ETAP 4

Informacja zwrotna.

Staramy się, aby każda osoba, którą zaprosimy na rozmowę kwalifikacyjną, niezależnie od tego, czy zostanie zakwalifikowana do kolejnego etapu rekrutacji, czy też nie, otrzymała informację zwrotną.

ETAP 5

Wdrożenie.

Kandydat, który dołączy do zespołu Sika uzyska pomoc i wsparcie w procesie adaptacji na nowym stanowisku pracy – zapewniamy szkolenia wewnętrzne, dzięki którym szybciej zaaklimatyzuje się w nowym otoczeniu zawodowym oraz pomoc opiekuna, który ułatwia kandydatowi wejście  w nowe środowisko oraz poznanie zasad i  kodeksu Sika.