Dane kontaktowe

Sika Automotive Złotoryja sp. z o.o.

Przemysłowa 12
59-500 Złotoryja
dolnośląskie, Polska
[email protected]

POZNAJ NAS

Zakład produkcyjny Sika Automotive Złotoryja sp. z o. o. (dawniej FAIST ChemTec Sp. z o.o.) został wybudowany w 2006 r. Od 2018 r. należy do szwajcarskiego koncernu Sika AG., zatrudniającego ponad 17.000 pracowników w ponad 100 krajach na świecie. Sika Automotive Złotoryja sp. z o.o. jest producentem bitumicznych elementów wygłuszeniowych. Dostarczamy  produkty redukujące hałas dla przemysłu motoryzacyjnego i AGD. Jesteśmy partnerami w branży budowlanej, dostarczając produkty do uszczelnień i izolacji akustycznych.

Celem Firmy jest rozwój i produkcja innowacyjnych produktów, które są oparte na wysokich i stale rosnących wymaganiach naszych klientów.

Nasze produkty dostarczamy do odbiorców zlokalizowanych w kraju  i zagranicą.

NASZE WARTOŚCI I ZASADY

ORIENTACJA NA KLIENTA

Naszym  celem  jest zapewnienie i utrzymanie najwyższych standardów jakości w odniesieniu do naszych produktów i usług. Wszystkie rozwiązania Sika są zaprojektowane z myślą o sukcesie naszych klientów.

INNOWACJE TO NASZA PASJA

Sukces i reputacja Sika opierają się na długiej tradycji we wprowadzaniu innowacji. Wdrożyliśmy Proces Tworzenia Produktów Sika, kładący silny nacisk na ciągły rozwój nowych produktów, systemów i rozwiązań do klejenia, uszczelniania, tłumienia, wzmacniania i zabezpieczania.

ZRÓWNOWAŻONY RÓZWÓJ I PRZEJRZYSTOŚĆ DZIAŁAŃ

Przyjmujemy długoterminową perspektywę rozwoju  firmy i działamy  z szacunkiem i odpowiedzialnością wobec naszych klientów, partnerów, zainteresowanych stron oraz pracowników.

PODMIOTOWOŚĆ i SZACUNEK

Wierzymy w kompetencje i ducha przedsiębiorczości naszych pracowników. Popieramy zaufanie i szacunek w relacjach między naszymi pracownikami. Satysfakcję dają nam partnerskie relacje oparte na współpracy pomiędzy sobą, a także z naszymi klientami, dostawcami i zainteresowanymi stronami.

ZARZĄDZANIE PRZEZ WYNIKI

Dążymy do osiągnięcia sukcesu i jesteśmy dumni z tego, że stale osiągamy doskonałe rezultaty. Chcemy wytrwale i w dłuższej perspektywie kontynuować naszą wizję i cele.

OFERUJEMY

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowym koncernie,
  • Zatrudnienie na pełen etat na podstawie umowy o pracę,
  • Pracę stacjonarną,
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez podnoszenie kwalifikacji zawodowych (studia pierwszego stopnia, studia  podyplomowe),
  • Wsparcie doświadczonego zespołu międzynarodowych specjalistów,
  • Możliwość rozwoju zawodowego w ramach koncernu SIKA (ponad 152 lokalizacje na całym świecie).

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (2)