Dane kontaktowe

SII Sp. z o.o.

Al. Niepodległości 69
02-626 Warszawa
mazowieckie, Polska

POZNAJ NAS

Sii Polska jest ekspertem technologicznym, który zatrudnia ponad 3000 specjalistów w całej Polsce. Jesteśmy najszybciej rozwijającą się firmą IT i inżynierii przemysłowej w Polsce. Realizujemy projekty dla ponad 200 klientów z całego świata, którzy działają w takich branżach jak: bankowość i usługi finansowe, hi-tech i elektronika, energetyka i utilities, motoryzacja, sektor publiczny, sprzedaż detaliczna, telekomunikacja i media, ubezpieczenia, usługi profesjonalne, transport i logistyka.

Naszą misją jest identyfikowanie i promowanie najlepszych pracowników, czyli Power People. To ludzie stanowią największą wartość Sii i to oni tworzą Najlepsze Miejsce Pracy IT w Polsce – co potwierdzają liczne nagrody jak Great Place to Work, tytuł przyznany nam już po raz trzeci z rzędu.  Jesteśmy solidnym i stabilnym  pracodawcą.

Sii może się poszczycić wysokimi wskaźnikami zatrudnienia i dynamicznym rozwojem. Ze względu na swoją ekspansję i wzrost średnio co miesiąc spółka zatrudnia 100 inżynierów, czyli 1 200 rocznie. Sii posiada 8 oddziałów w największych miastach w Polsce: Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Gdańsku, Poznaniu, Katowicach, Łodzi i Lublinie. Więcej na www.sii.pl.

Ostatnie wpisy dla SII Sp. z o.o.

Loading...

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (153)