Dane kontaktowe

Signify Poland Sp. z o. o.

Al. Jerozolimskie 195B
02-222 Warszawa
mazowieckie, Polska

www.signify.com

Odkrywamy niezwykły potencjał światła

Signify to nowa nazwa firmy Philips Lighting. Jesteśmy światowym liderem w dziedzinie oświetlenia i zapewniamy naszym klientom wysokiej jakości energooszczędne produkty oświetleniowe, systemy i usługi. Zmieniamy źródła światła w punkty danych, z którymi można połączyć kolejne urządzenia, miejsca i osoby za pomocą światła, co przyczynia się do powstania bezpieczniejszej, bardziej wydajnej i inteligentniejszej rzeczywistości.

Naszym celem jest uwolnić niezwykłe możliwości światła, aby życie było jaśniejsze, a świat lepszy. Udaje nam się to dzięki postępowaniu zgodnie z naszymi wartościami, innowacjom i pasji dla zrównoważonego rozwoju i pragnienia, aby zmieniać ludzkie życie.

Wiodąca rola naszych innowacji

Innowacje są częścią naszego DNA. Od powstania światła elektrycznego byliśmy pionierem wielu przełomów w naszej branży. To nasi naukowcy jako pierwsi opracowali zamiennik LED dla 60-watowej żarówki, a także pierwszą na świecie najbardziej energooszczędną żarówkę.

Codziennie stawiamy sobie wyzwania, aby oferować klientom coraz bardziej innowacyjne rozwiązania — od „świetlnych przepisów”, które zwiększają jakość i plon różnych warzyw po światło, które zapewnia szybki dostęp do Internetu za pomocą Li-Fi. Nie działamy w izolacji. Nasza polityka „Otwartych innowacji” pozwala nam na współpracę z najlepszymi uniwersytetami, instytutami i start-upami.

Jaśniejsze życie, lepszy świat

Zrównoważony rozwój stanowi integralną część Signify. Naszym celem jest uwolnienie niezwykłego potencjału światła, aby życie było jaśniejsze a świat lepszy. Zmieniając sposób, w jaki tworzymy i wykorzystujemy światło, możemy podnosić jakość życia i wywierać pozytywny wpływ na naszą planetę. W ciągu ostatnich 125 lat firma Signify wprowadziła na rynek wiele przełomowych rozwiązań w zakresie zrównoważonego oświetlenia, będących siłą napędową wielu wiodących innowacji technologicznych, w tym technologii LED.

Z dumą możemy ogłosić, że jako Signify osiągnęliśmy w 100% neutralność węglową we wszystkich swoich działaniach na całym świecie!

PHILIPS HUE - Oświetlenie dla inteligentnego domu

Philips Hue to wiodący inteligentny system oświetlenia domu.

Hue to inteligentny ekosystem oświetlenia domowego zintegrowanych lamp, opraw świetlnych, pasków, punktów, czujników i sterowników, a także ponad 750 aplikacji firm zewnętrznych. Całkowicie zmienia on doświadczenia z kontaktu ze światłem, zapewniając niepowtarzalne wrażenia dla każdego aspektu domu. Dzięki niemu można budzić się w sposób naturalny, zyskać energię i zrelaksować, a także spędzić niezwykłe chwile z zsynchronizowaną muzyką, grami i filmami.

Wyobraź sobie, że jednym kliknięciem możesz wyłączyć wszystkie światła. Albo w mgnieniu oka całkowicie zmienić atmosferę w pokoju — z przytulnego kącika do nauki na nowoczesne kino domowe. Steruj światłem zdalnie, nawet gdy nie ma Cię w domu. A kiedy w nim jesteś, dopasuj oświetlenie do swoich potrzeb.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (1)