Dane kontaktowe

Siepomaga.pl

plac Andersa 3
61-894 Poznań
wielkopolskie, Polska
Telefon: +48 61 278 77 88
[email protected]

www.siepomaga.pl

NIP: 7831681710

POZNAJ NAS

Siepomaga.pl to największy w Polsce portal zbiórek charytatywnych. Od ponad 12 lat pomagamy w walce o zdrowie i życie, będąc tym samym największym w Polsce portalem crowdfundingowym - zebraliśmy już razem ponad miliard złotych! Każdego dnia otwieramy internet na działania charytatywne, szukając coraz to nowych pomysłów na pomaganie potrzebującym. Naszym celem jest stworzenie największej społeczności ludzi wrażliwych na bliźnich i zwierzęta, dla których pomaganie będzie wpisane w codzienność. Prowadzimy działania zmierzające do gromadzenia środków finansowych poprzez zbiórki pieniędzy organizowane w sieci, przy pomocy portali społecznościowych, na cele godne poparcia społecznego.

Propagujemy wykorzystywanie nowoczesnych technologii w prowadzeniu działalności organizacji pożytku publicznego. Stoimy na straży mądrego pomagania i przeciwdziałaniu nadużyciom. Wkładamy dużo wysiłku nie tylko w promocję, ale również weryfikację celów. Uwidaczniając środki zebrane propagujemy transparentne pomaganie. Przy wypełnianiu naszej misji nie jesteśmy sami. Współpracujemy z kilkuset organizacjami pozarządowym

Dlaczego warto z nami pracować?

Świetna atmosfera, w zgranym zespole, to nie tylko pusty slogan. Przychodzimy do pracy, ponieważ chcemy i sprawia nam satysfakcję. To co nas wyróżnia, to chęć niesienia dobra. Codziennie mamy realny wpływ na pomoc w walce o zdrowie i życie Potrzebujących. Wspieramy siebie nawzajem w trudnościach i wyzwaniach, które się pojawiają. Mamy także możliwość nauki i pracy z najlepszymi w swoim fachu. Z nami rozwiniesz skrzydła i zyskasz bezcenne doświadczenie. Abyśmy mogli realizować swoją pasję jak najlepiej potrzebujemy zdolnych osób, które nam w tym pomogą, dlatego dbamy o osoby z naszego zespołu, by czuły się z nami dobrze i komfortowo :)

Nasze projekty

W ratujemyzwierzaki.pl mamy jeden cel - pomóc jak największej liczbie zwierząt! Bo miarą człowieczeństwa jest nasz stosunek do bezbronnych istot. Niestety, one cierpią głównie z ręki człowieka... Jesteśmy nie tylko portalem, ale przestrzenią, w której Pomagacze spotykają się z członkami organizacji zwierzęcych. Efektem tego wirtualnego spotkania jest niesamowita pomoc, jaka płynie do tych najsłabszych.

Na zbieram.pl błyskawicznie stworzysz zbiórkę internetową na dowolny cel. Łatwo i szybko: 

  • zaczniesz zbierać na prezent urodzinowy dla przyjaciela, 
  • założysz zbiórkę na remont placówki edukacyjnej, - wspomożesz start swojego biznesu, 
  • zorganizujesz wsparcie na inny cel. 

Pomagamy Ci promować Twoją akcję. Wszystko bez żadnych opłat i prowizji.

Etapy rekrutacji

1. Analiza CV - szanujemy Twój czas i doceniamy zainteresowanie naszymi ofertami pracy. Jeśli wyślesz nam swoje CV gwarantujemy, że otrzymasz informację zwrotną o statusie Twojej aplikacji!

2. Kontakt - Twoje doświadczenie, umiejętności zwróciły naszą uwagę i chcielibyśmy dowiedzieć się o Tobie więcej. Na tym etapie możemy poprosić Cię o wykonanie zadania domowego lub zaprosić na rozmowę.

3. Spotkanie lub wideorozmowa - chcielibyśmy Cię poznać bliżej, opowiedzieć o tym jak się u nas pracuje oraz jakie zadania na Ciebie czekają.

4. Złożenie oferty pracy - z kimś takim jak Ty chcemy współpracować. Będzie nam bardzo miło jeśli do nas dołączysz!

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (1)