Dane kontaktowe

Sieć Badawcza Łukasiewicz – Krakowski Instytut Technologiczny

ul. Zakopiańska 73
30-418 Kraków
małopolskie, Polska
Telefon: +48 12 26 18 324
[email protected]

kit.lukasiewicz.gov.pl

NIP: 6750000088

Działamy dla nauki, dla przemysłu, dla biznesu!

Jesteśmy jednym z Instytutów Sieci Badawczej Łukasiewicz, trzeciej co do wielkości sieci naukowej w Europie, która dostarcza firmom atrakcyjne, kompletne i konkurencyjne technologie łącząc naukę z biznesem.

O nas

Łukasiewicz – Krakowski Instytut Technologiczny powstał 1 kwietnia 2020 r. w wyniku połączenia dwóch krakowskich instytutów: Instytutu Odlewnictwa i Instytutu Zaawansowanych Technologii Wytwarzania. Oba instytuty, o kilkudziesięcioletniej tradycji i doświadczeniu, stworzyły silną jednostkę zdolną do podejmowania nowych wyzwań.

Czym się zajmujemy?

Specjalizujemy się w technologiach kształtowania materiałów począwszy od technologii odlewania, przez technologie przyrostowe (spiekanie i druk 3D), po technologie obróbki skrawaniem, ściernej i erozyjnej. Posiadamy bogate doświadczenie w zakresie inżynierii materiałowej, metrologii technicznej, montażu i automatyzacji procesów wytwarzania. Prowadzimy badania naukowe, prace rozwojowe, wdrożeniowe, wykonujemy prototypowe narzędzia i urządzenia, a także świadczymy usługi badawcze, metrologiczne i technologiczne. Realizujemy projekty krajowe i europejskie.

Co oferujemy naszym pracownikom?

Jako prężnie rozwijająca się organizacja oferujemy:

  • pracę w organizacji badawczej nastawionej na realizację innowacyjnych, prestiżowych projektów B+R,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość stałego rozwoju zawodowego,
  • elastyczne godziny pracy,
  • pakiet benefitów, m in. pakiet prywatnej opieki medycznej, możliwość skorzystania z grupowego ubezpieczenia na życie, świadczenia z funduszu socjalnego, w tym dopłata do wypoczynku,
  • bezpłatne miejsce parkingowe.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (3)