Dane kontaktowe

sia Abrasives Polska Sp. z o.o.

ul. Prosta 21, Łozienica
72-100 Goleniów
zachodniopomorskie, Polska
Telefon: +48 662 705 468
[email protected]

NIP: 8511000620

Zapoznaj się z procesem rekrutacji w naszej firmie.

ETAP 1

Wyślij do nas swoje CV

Sprawdź na jakie stanowisko aktualnie rekrutujemy - kliknij w zakładkę Oferty pracy. Jeśli któraś z ofert wydaje Ci się interesująca, prześlij do nas CV. Jeśli przed złożeniem aplikacji chciałbyś o coś zapytać - po prostu zadzwoń :)

ETAP 2

Rozmowa telefoniczna

Po zapoznaniu się z aplikacją, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami, przedstawimy wstępnie warunki pracy, odpowiemy na Twoje pytania oraz umówimy się na rozmowę w siedzibie naszej firmy.

ETAP 3

Rozmowa kwalifikacyjne

W zależności od stanowiska - nasze rozmowy odbywają się w 1 lub 2 etapach. Podczas spotkania opowiemy dużo o sobie, pokażemy Ci również Twoje przyszłe miejsce pracy i porozmawiamy  o Twoim doświadczeniu i oczekiwaniach. Zależy nam na tym, abyś po wyjściu od nas wiedział czy właśnie takiej firmy szukasz :)

ETAP 4

Oferta

Zawsze poinformujemy Cię o naszej decyzji. Jeśli będzie ona pozytywna, skontaktujemy się w celu przedstawienia finalnej oferty zatrudnienia.

ETAP 5

Zatrudnienie

Po dokonaniu wszystkich formalności i ustaleniu daty startu zaprosimy Cię na dwudniowy onboarding (wprowadzenie), żebyś mógł dobrze poznać swoją nową firmę i nie czuł się zagubiony. Pierwsze dni pracy to dla większości osób spory stres, dlatego możemy Ci go zredukować :)