Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Shopee Polska

Prosta 20
00-850 Warszawa
mazowieckie, Polska

shopee.pl

NIP: 5272965079

POZNAJ NAS

Shopee z siedzibą w Singapurze jest jedną z wiodących platform e-commerce w Południowo-Wschodniej Azji oraz na Tajwanie. Jesteśmy dostępni w kilku krajach Azji i Ameryki Południowej, w tym w Wietnamie, Indonezji, Malezji, Brazyli, Meksyku i wielu więcej.

Naszym celem jest łączenie kupujących i sprzedających w całym kraju, tworzenie bardziej integracyjnego ekosystemu cyfrowego i pomaganie większej liczbie osób w czerpaniu korzyści z technologii.

Do Polski zawitaliśmy stosunkowo niedawno, aby zaoferować użytkownikom wyjątkowe doświadczenie podczas zakupów - łatwe, szybkie i bezpieczne. Dzięki gwarancji Shopee oraz naszemu zintegrowanemu procesowi płatności i logistyki, korzystający z naszej platformy, mogą z łatwością robić zakupy w dowolnym miejscu i czasie. 

Nasi Pracownicy są podstawą naszego wzrostu. Wierzymy w rozwój nowej generacji talentów, aby napędzać lokalną gospodarkę cyfrową i wywierać pozytywny wpływ na użytkowników, firmy i szerszą społeczność.

Czy wiesz, że...?

  • Na platformie Shopee znajdziesz 25 kategorii zakupowych
  • Shopee jest częścią globalnej Grupy Sea, notowanej na Nowojorskiej Giełdzie Papierów Wartościowych (NYSE)
  • Użytkownicy we wszystkich rejonach Polski mają możliwość dokonywania łatwych i bezpiecznych zakupów na Shopee
  • 95% ocen produktów na Shopee to co najmniej 4/5 gwiazdek, co dowodzi, że kupujący są bardzo zadowoleni ze swoich zakupów
  • Dotychczas zarejestrowaliśmy dziesiątki tysięcy lokalnych sprzedawców na polskiej platformie Shopee, zaś ta liczba stale wzrasta

DLACZEGO SHOPEE?

Pracujemy w dynamicznym środowisku, w którym dbamy o siebie

W Shopee doceniamy naszych Pracowników i staramy się zapewnić każdemu to, co najlepsze. Świętujemy sukcesy, organizujemy eventy i staramy się stale rozwijać. Zapewniamy dynamiczne środowisko pracy, w którym promujemy kulturę zaufania i współpracy. Dbamy o dobro naszych pracowników, jednocześnie dając z siebie wszystko we wszystkim, co robimy.

Dobrze się bawimy i możemy na sobie polegać

Pracujemy z zaangażowaniem, ale też dobrze się bawimy! Wspólnie celebrujemy kluczowe etapy rozwoju naszej organizacji, organizujemy liczne eventy i wydarzenia, aby utrzymać zaangażowanie naszych pracowników przez cały rok.

Rozwijamy się, by stać się lepszą wersją samych siebie

Wierzymy w potencjał naszych Pracowników, dając im możliwość kierowania swoją karierą poprzez programy rozwojowe wraz z inspirującymi współpracownikami i mentorami.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (7)