Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Shipco Transport Sp. z o.o.

Pułaskiego 6
81-368 Gdynia
pomorskie, Polska
Telefon: +58 621 88 17
[email protected]

www.shipco.com

NIP: 5861930720

Poznaj nas

Shipco Transport powstało w 1988 i w ciągu 33 lat globalnej aktywności stało się jednym z wiodących neutralnych operatorów NVOCC na świecie.

W Polsce jesteśmy obecni od 2004 roku i systematycznie rozwijamy ofertę naszych usług. Aktualnie obsługujemy serwisy importowe i eksportowe zarówno w transporcie morskim, jak i kolejowym.

W uzupełnieniu oferty organizujemy transport drogowy, odprawy celne oraz usługi uzupełniające na rzecz towarów składowanych na naszych magazynach w całym kraju.

FREIGHT IS A PEOPLE BUSINESS

Shipco Transport to globalna marka gwarantująca stabilność. Praca z nami to również prawdziwie międzynarodowe doświadczenie. Niezależnie od tego, na jakim stanowisku rozpoczniesz pracę, będziesz współpracować z osobami z różnych państw i na co dzień używać języka angielskiego.

Dążymy do doskonałości we wszystkim, co robimy. W oparciu o naszą fachową wiedzę i doświadczenie potrafimy oferować klientom optymalne rozwiązania. Wiemy, że dobry zespół, zaufanie i jasne procedury są konieczne, aby odnosić sukcesy. Cenimy dobrą atmosferę - wspieramy się nawzajem i dzielimy się wiedzą i sprawdzonymi praktykami.  To co robimy jest naszą pasją i zawsze dajemy z siebie więcej niż inni. Każdy pracownik zostaje przeszkolony w procesie onboardingu. Dbamy również o podnoszenie kwalifikacji naszych pracowników podczas szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych.

Rozwijaj się razem z nami

Zlokalizowane w centrum Gdyni biuro Shipco Transport ciągle rośnie w siłę. Oferujemy możliwość zdobywania globalnego doświadczenia, dzięki współpracy z klientami i naszymi biurami z całego świata. Powiekszający się zespół specjalistów oraz wprowadzanie nowych produktów i rozwiazań daje wiele możliwości rozwoju w takich obszarach jak:

 • Spedycja morska
 • Spedycja kolejowa
 • Spedycja drogowa
 • Sprzedaż
 • Księgowość
 •  IT
 • Administracja
 • HR

Sprawdź nasze oferty i zostań jednym z nas!


Jak wygląda proces rekrutacji?

Będziesz pasować do naszej firmy,  jeśli lubisz pracę zespołową i dobrą atmosferę oraz cenisz sobie rozwój i dążysz do doskonałości.

Najważniejsze kompetencje, których zawsze szukamy u kandydatów to:

 • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
 • Chęć uczenia się
 • Język angielski

W Shipco Transport dbamy o to, aby proces rekrutacyjny umożliwiał trafną ocenę kandydatów, dlatego skłąda się on z kilku etapów:

ETAP 1

W sekcji Oferty pracy znajdują się aktualnie otwarte wakaty, jeśli zainteresowały Cię, któreś z nich nie wahaj się - aplikuj poprzez formularz rekrutacyjny online. Możesz również aplikować wysyłając swoje CV na adres [email protected] podając w tytule nazwę stanowiska, które Cię interesuje.

ETAP 2

Pierwszą rozmowę rekrutacyjną przeprowadzi z Tobą Rekruter, jest to doskonała okazja aby poznać nasze wzajemne oczekiwania oraz dopasowanie do stanowiska.

ETAP 3

Kolejny etap to spotkanie z Managerem Działu, które jest doskonałą okazją aby zaprezentować swoje dotychczasowego doświadczenia i umiejętności, a dla nas aby dokładnie omówić szczegóły zadań na danym stanowisku i charakter pracy.

ETAP 4

Każdy kandydat, z którym się spotkaliśmy otrzymuje od nas informację zwrotną dotyczącą wyniku rekrutacji. Spodziewaj się odpowiedzi w terminie 14 dni od spotkania.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (2)