Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

SGS Polska sp. z o. o. / SGS Global Business Services Europe sp. z o. o.

Jana Kazimierza 3
01-248 Warszawa
mazowieckie, Polska

www.sgs.pl

NIP: 5860005608

Pozwól nam się lepiej poznać!

Jeżeli zainteresowało Cię któreś z naszych ogłoszeń, nie zwlekaj i aplikuj. Chcemy Cię poznać bliżej. 

ETAP 1

Wyślij nam swoje CV

Przeczytałeś/aś ogłoszenie i wiesz, że to praca dla Ciebie? Nie wahaj się, wyślij nam swoje CV. Nie zapomnij o opisaniu swoich obowiązków w poszczególnych miejscach pracy oraz dodaniu wszelkich niezbędnych informacji na temat Twoich kompetencji, których wymagamy na danym stanowisku. Dzięki uzupełnieniu dodatkowych pytań w formularzu będziemy mogli lepiej dopasować stanowiska do Twoich preferencji i predyspozycji.

ETAP 2

Trudny wybór przed nami

Dziękujemy za to, że zainteresowałeś/aś się naszą firmą. Teraz potrzebujemy czasu, aby móc zapoznać się z Twoją aplikacją. Na tym etapie rekruter oraz managerzy dobierają kandydatów do stanowisk, które oferujemy w danym momencie. Nie przejmuj się, jeśli od razu do Ciebie nie zadzwonimy. Być może za chwilę otworzymy wakat bardziej dopasowany do Twojego profilu. 

ETAP 3

Gdy Twój telefon dzwoni...

W momencie, kiedy Twoje CV jest zaakceptowane przez osoby decyzyjne, możesz spodziewać się kontaktu telefonicznego od nas. Będzie to kilkumiutowa wstępna rozmowa, dzięki której dowiemy się trochę więcej o Twoich oczekiwaniach, dostępności i kompetencjach. Nie możesz rozmawiać? Nic straconego, koniecznie daj znać kiedy możemy porozmawiać.

ETAP 4

Spotkanie z przełożonym

Jest już bardzo dobrze. Teraz zaprosimy Cię na dłuższą rozmowę w naszym oddziale lub online. W zależności od lokalizacji firmy może ona wyglądać inaczej. To czego możesz się spodziewać, to rozmowa nt. dotychczasowego doświadczenia, wykonanie testów kompetencyjnych, czy sprawdzenie znajomości języków obcych. Spotkanie to dobry moment, aby zadać nam dodatkowe pytania na temat firmy i stanowiska -  my poznamy Ciebie, ale także Ty będziesz miał/a okazję przekonać się, czy ta praca Ci odpowiada. 

ETAP 5

Co dalej?

Po spotkaniach z kandydatami kolejna trudna decyzja przed nami - analizujemy przebieg procesów rekrutacyjnych i wybieramy najlepiej dopasowaną kandydaturę do danego stanowiska. O czasie dostarczenia informacji zwrotnej poinformujemy Cię podczas wcześniejszych etapów, a zazwyczaj ma to miejsce do 2 tygodni po spotkaniu. Masz jakieś pytania, których zapomniałeś/aś zadać? Skontaktuj się z osobą, która Cię zaprosiła - nie zostawimy Cię bez odpowiedzi.

ETAP 6

Chcemy z Tobą pracować!

Chcemy abyś był/a częścią naszego zespołu. Na tym etapie dzwonimy do Ciebie, aby przedstawić warunki, na których chcielibyśmy Cię zatrudnić. Teraz czas na Twoją decyzję - mamy nadzieję, że Ty również chcesz z nami dalej rozwijać siebie.

Nie otrzymałeś/aś oferty zatrudnienia? Nie oznacza to, że nasze drogi się jeszcze nie zejdą. Jeżeli aplikując na stanowisko zaznaczyłeś/aś chęć udziału w przyszłych rekrutacjach, może właśnie wymarzona praca dla Ciebie dopiero się pojawi w naszym portfolio i ponownie się z Tobą skontaktujemy. 

ETAP 7

Odliczamy dni i godziny do Twojego pierwszego dnia pracy

Gdy już przyjąłeś/ przyjęłaś naszą ofertę, pozostaje nam tylko kwestia formalności. Przygotujemy dla Ciebie umowę, skierowanie na badania lekarskie oraz zaprosimy Cię na pierwszy dzień wdrożenia. 
Podczas onboardingu pierwszego dnia zapoznasz się z zasadami funkcjonowania firmy, poznasz swój zespół i przełożonego. Pierwsze tygodnie będą intensywne i pełne nowości, ale razem damy radę!