Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

SGS Polska sp. z o. o. / SGS Global Business Services Europe sp. z o. o.

Jana Kazimierza 3
01-248 Warszawa
mazowieckie, Polska

www.sgs.pl

NIP: 5860005608

KIEDY MUSISZ MIEĆ PEWNOŚĆ

Jesteśmy światowym liderem w dziedzinie inspekcji, weryfikacji, testowania i certyfikacji. Co to oznacza? Nasi inspektorzy, audytorzy oraz wszyscy pracownicy SGS na całym świecie dbają o to, aby przedmioty, których używasz i usługi z których korzystasz były bezpieczne. Nasi klienci zwracają się do nas, abyśmy dokonali oceny jakości ich produktów oraz pomogli we wdrożeniu odpowiednich norm. W ten sposób działamy w wielu branżach - od dóbr konsumpcyjnych, żywności, branży chemicznej, energetyki po sektor publiczny. 

Prowadzimy sieć ponad 2600 oddziałów i laboratoriów na całym świecie, które zatrudniają 89 tysiące pracowników. 

W Polsce posiadamy 2 spółki, w których zatrudniamy kilkaset osób.

SGS Polska sp. z o. o.

SGS Polska sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, posiada wiele oddziałów w całej Polsce, dysponujemy zarówno biurami, jak i laboratioriami. Przedział stanowisk jest tutaj bardzo szeroki. Niezależnie od lokalizacji i branży, nasi klienci mogą zawsze liczyć na pomoc ekspertów, którzy zapewniają specjalistyczne rozwiązania umożliwiające usprawnienie i ułatwienie działalności firmy.

Nasza firma świadczy usługi promujące zrównoważony rozwój oraz dąży do zapewnienia najwyższej wydajności i konkurencyjności usług na świecie.

SGS Global Business services Europe sp. z o. o.

SGS Global Business Services Europe to centrum usług wspólnych (SSC), które jest ściśle związane z naszą siedzibą główną w Genewie. W katowickim oddziale zajmujemy się wsparciem dla krajów z grupy SGS, m.in. w zakresie obsługi księgowej, kontraktów, cen transferowych i procesu certyfikacji. To tutaj przenoszone są kompleksowe czynności z innych europejskich krajów. Nasze działania pomagają realizować usługi certyfikacyjne SGS w wielu branżach dla szerokiego grona klientów. 

Jeżeli znasz języki obce, masz doświadczenie w pracy administracyjnej lub księgowej, na pewno znajdziesz u nas coś dla siebie.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (212)