Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Setapp Sp. z o.o.

Wojskowa 6
60-792 Poznań
wielkopolskie, Polska
Telefon: +48 506 798 998
[email protected]

setapp.pl

NIP: 7781465185

O nas:

Jeśli zastanawiasz się z kim spotkasz się w naszej firmie odpowiedź jest prosta:

z pasjonatami nowych technologii.

Od ponad 10 lat tworzymy aplikacje internetowe i mobilne. Obecnie specjalizujemy się w technologii virtual reality i augmented reality, które coraz częściej wykorzystywane są do realizacji wielu celów biznesowych. Rozwijamy swoją ofertę, w głównej mierze, w dwóch gałęziach - transporcie i wirtualnych szkoleniach.

Pod marką Setapp prowadzą również niezwykle skuteczną i profesjonalną działalność Ratownicy IT, którzy pomagają firmom w codziennych zadaniach z zakresu obsługi informatycznej.

Mimo dynamicznego rozwoju udało nam się utrzymać luźną atmosferę dobrze zgranego zespołu, który potrafi realizować złożone projekty w sposób kompleksowy i efektywny. Każdy z nas wie, że odpowiada za swoje zadania i ma do tego zapewnioną odpowiednią przestrzeń i swobodę działania.

Zgodnie z naszą wizją dążymy do tego, aby być jedną z najbardziej innowacyjnych firm tworzących oprogramowanie oraz dostarczać ciekawe i mające znaczenie rozwiązania wykorzystywane przez miliony użytkowników na całym świecie.

NASZE WARTOŚCI

Codziennie mierzymy się z nowymi wyzwaniami, jest to nieuniknione w naszej branży. Dlatego też każdego dnia śledzimy i odkrywamy nowe technologie. Kreujemy innowacyjne rozwiązania, które przekształcamy w gotowe produkty. Do tego niezbędna jest metoda działania, która w Setapp opiera się na łamaniu status quo kierując się następującymi wartościami:

Ciekawość – wartość równie ważna jak inteligencja. To ona sprawia, że codziennie stajemy się lepszą wersją samego siebie. Pragnienie poznania, szukania, badania i uczenia się, jest siłą napędową powstawania innowacji. Wewnętrzne dziecko drzemie w każdym z nas, jest źródłem naszej naturalnej ciekawości i intuicji. Pielęgnujemy w sobie tą siłę i zachęcamy do zadawania pytań, bo często, mimo iż jesteśmy ciekawi to wstydzimy się przyznać, że czegoś nie wiemy. Doskonale rozumiemy to, że nie da się wiedzieć wszystkiego.

Odwaga – nie boimy się marzyć, nie boimy się popełniać błędów. Każdy z nas jest indywidualistą, który jest ekspertem w swojej dziedzinie. Dajemy możliwość eksperymentowania, bo właśnie działanie jest najskuteczniejszą metodą przełamywania strachu. Nie boimy się potknięć, nie oceniamy nikogo przez ich pryzmat. Z pomocą feedbacków od kolegów/koleżanek z pracy oraz naszych klientów uczymy, jak radzić sobie w takich sytuacjach wyciągając z nich odpowiednie wnioski.

Zaufanie – suma składowa dotrzymywania słowa, szanowania wzajemnie swojego czasu, szczerości, otwartości, wiarygodności i uczciwości. Każdy ma jasno sprecyzowane zadania. O tym jednak jak i kiedy będzie je realizować decyduje już sam. Liczy się efekt. Zaufanie sobie i swoim zdolnościom jest niezbędne, aby iść dalej, aby móc się rozwijać. Budujemy tą wartość poprzez organizowanie wydarzeń, podczas których mamy okazję lepiej się poznać. Zwracamy dużą uwagę na to, aby każdy z nas dobrze rozumiał wizję i misję firmy. Strategię Setapp na najbliższe 5 lat stworzyliśmy wspólnie – w formie warsztatów, w które była zaangażowana większość pracowników. Stawiamy na szczerą i transparentną komunikację, dzięki której budujemy pozytywne doświadczenia w naszych relacjach.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (6)