Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Servier Polska Sp. z o.o.

Jana Kazimierza 10
01-248 Warszawa
mazowieckie, Polska
Telefon: 22 594 90 00

www.servier.com

NIP: 5272367467

O Servier

Od ponad 50 lat z zaangażowaniem i odpowiedzialnością tworzymy leki najwyższej jakości, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom pacjentów i lekarzy. W Polsce rozpoczęliśmy działalność w 1992 roku, szybko  stając się jedną z czołowych firm farmaceutycznych. Dzięki inwestycjom w rozwój lokalnej produkcji niemal 100% leków, które codziennie trafiają do miliona polskich pacjentów jest wytwarzanych w Polsce, w zakładzie produkcyjnym Anpharm S.A.

Wiemy, że możemy poprawić jakość życia ludzi na całym świecie dlatego stawiamy na rozwój nowoczesnych leków. Każdego roku inwestujemy 25% obrotu w badania naukowe. Rozwój opieramy na stałym dążeniu do innowacji w pięciu dziedzinach: schorzenia układu krążenia, choroby immunozapalne, choroby neuropsychiatryczne, onkologia i diabetologia.  

Benefity

Tworzymy stabilne i przyjazne środowisko pracy. Wspieramy naszych pracowników zawodowo, stawiając na długofalowy rozwój kompetencji oraz system awansów wewnętrznych a także prywatnie, oferując m. in. plan oszczędnościowy, plan emerytalny, premię jubileuszową, bogaty program ubezpieczeń, elastyczny czas pracy, opiekę medyczną, dofinansowanie do studiów podyplomowych i do zajęć sportowych.

Dlaczego warto do nas dołączyć

Wybierając Servier wybierasz zaufanie  i doświadczenie.

W naszej codziennej pracy łączy nas poczucie misji, pasja i wspólne wartości.

TROSKA - Z myślą o przyszłości troszczymy się o ludzi i środowisko. Dbamy o zdrowie i samorealizację każdego z nas.

DĄŻENIE DO INNOWACJI - Podejmujemy wyzwania aby zaoferować innowacyjne rozwiązania terapeutyczne wnoszące nową wartość.

ROZWÓJ POPRZEZ WSPÓLNE DZIAŁANIE - Każda możliwość wspólnego działania przekłada się na wspólną korzyść.

DĄŻENIE DO SUKCESU - Ciągły rozwój firmy ma kluczowe znaczenie. Niezależnie od wyzwań, które podejmujemy, wywiązujemy się z naszych zobowiązań.

Rekrutacja

Każdemu kandydatowi poświęcamy czas indywidulanie, aby mógł jak najlepiej zaprezentować się na każdym etapie rekrutacji.

Rekrutacja do Servier jest procesem kilkuetapowym.

Pierwszy krok to przesłanie dokumentów aplikacyjnych w odpowiedzi na ogłoszenie. Po analizie nadesłanych dokumentów, odpowiadamy na aplikacje, które w naszej ocenie najlepiej odpowiadają naszym potrzebom  i zapraszamy wybranych kandydatów na spotkanie ze Specjalistą ds. Rekrutacji.

Kolejnym etapem jest spotkanie z menedżerem działu do którego kandydat aplikuje.

Ostatnim etapem jest rozmowa z potencjalnym bezpośrednim przełożonym. 

Ponieważ zależy nam na jak najlepszym dopasowaniu do zespołu, sprawdzamy również referencje naszych kandydatów. 

Niezależnie od wyniku rozmów, zawsze otrzymasz od nas informację zwrotną.

Jeżeli bliskie są Ci wartości Servier i chcesz pracować w renomowanej, międzynarodowej firmie farmaceutycznej, śledź nasze ogłoszenia i prześlij nam swoją aplikację.