Dane kontaktowe

Sephora Polska Sp. z o.o.

ul. Żwirki I Wigury 16C
02-092 Warszawa
mazowieckie, Polska

NIP: 6761992751

PIĘKNA REWOLUCJA

W 1969 roku Dominique Mandonnaud otworzył pierwszą Perfumerię SEPHORA i zrewolucjonizował sprzedaż kosmetyków. Zamiast powszechnego wówczas aptecznego stylu, dał on swoim Klientom wolność próbowania, dotykania, wąchania i niczym nieskrępowanego poszukiwania wymarzonych produktów.

Dziś SEPHORA obecna jest w 30 krajach na świecie. Jest jedną z najbardziej znanych i podziwianych luksusowych marek, a nasza flagowa perfumeria na paryskim Champs - Elysées odwiedzana jest przez 6 milionów Klientów rocznie - to więcej niż wieżę Eiffla!

NASZE DNA

Zaskakujący asortyment

SEPHORA to najszersza oferta beauty na świecie. To idealny mix marek selektywnych i na wyłączność, który dopełnia marka własna SEPHORA.

Wolność eksperymentowania

SEPHORA to miejsce odkrywania piękna poprzez eksperymentowanie. To wolność, którą dajemy naszym Klientom i naszym pracownikom, co skutkuje świetną atmosferą pracy i wzajemną inspiracją.

Niepokorny duch

To siła, odwaga, motywacja, konsekwencja i upór. Dzięki tym cechom realizujesz swoje ambicje i czynisz naszą markę innowacyjną.

Nauka poprzez zabawę

SEPHORA to świetne miejsce do pracy, zabawy i przekraczania własnych granic. Na końcu ścieżki rozwoju czeka uznanie, satysfakcja i poczucie spełnienia.

SEPHORA W POLSCE

W SEPHORA w Polsce pracuje blisko 1000 osób, z których znakomita część wspiera bezpośrednio naszą sprzedaż w sieci Perfumerii w całym kraju. Swoje miejsce możesz znaleźć również  w naszej centrali w Warszawie.

DZIAŁY SEPHORA

Sprzedaż – to największy Zespół w Sephora, ponieważ w jego skład wchodzą wszyscy pracownicy Perfumerii:

  • Konsultant  
  • Specjalista (Zastępca Kierownika Perfumerii)
  • Kierownik Perfumerii

Pozostałe działy, które wspierają nasze Perfumerie to:

Dział Operacji

Dział Asortymentu

Dział Finansów 

Dział Marketingu

Dział IT

Dział Supply Chain/Kontroli Zapasów

Dział Inwestycji/Techniczny

Dział HR

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (11)