Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Sempertrans Bełchatów Sp. z o.o.

Transportowa 5
97-427 Rogowiec
łódzkie, Polska

Pracownicy o nas czyli życie należy przeżyć tak aby było co wspominać

Dział Product Managerów

Nasz zespół zarządzania produktem jest odzwierciedleniem firmy Sempertrans. Jesteśmy energetyczni, innowacyjni i globalni, mówi Paulina. Na co dzień pod austriacką banderą śledzimy trendy rynkowe,  opracowujemy strategie cenowe oraz  przeprowadzamy analizy techniczne naszego portfolio. Największym wyzwaniem naszej pracy jest jej dynamika. Jesteśmy w ciągłym ruchu; międzynarodowe projekty, zmiany organizacyjne, akwizycje i wzrost organiczny. Tutaj każdy nowy dzień i każde nowe zadanie jest swoistym wyzwaniem. Jednak największą satysfakcją jest bycie częścią tej pędzącej maszyny, działań zachodzących w firmie,  które klasyfikują nas w czołówce graczy na rynku taśm przenośnikowych i które dają poczucie stabilizacji również w życiu prywatnym. Nasi koledzy mają pasje, charakter, pochodzą często z różnych zakątków świata, łączy nas jedno – koncentrujemy się na sukcesie a Sempertrans koncentruje się na rozwoju i potencjale swoich pracowników.     

Dział Wzmocnień

Celem zespołu jest ciągła współpraca z dostawcami tak by wykorzystywane w naszych produktach wzmocnienia spełniały narzucone im kryteria oraz poszukiwanie najlepszych rozwiązań i innowacji do naszych produktów. Inżynierowie ds. Wzmocnień odpowiadają za nie, od wyspecyfikowania wymaganych parametrów, przez proces aprobaty i wdrożenie do produkcji aż po rozwiązywanie pojawiających się problemów.

 „Od zawsze wiedziałam że podróże są dla mnie źródłem pozytywnej energii i chciałam aby były częścią mojego życia zawodowego. Dziś mam okazje globalnie współpracować z różnymi segmentami koncernu oraz jego międzynarodowymi dostawcami. Semperit to firma która wraz z produktem dostarcza szereg nowoczesnych rozwiązań dlatego w codziennej pracy zespołu nie szukamy tylko rozwiązań na dziś ale staramy się też zajrzeć w jutro by kreować i tworzyć najlepsze rozwiązania z zakresu wzmocnień stalowych – mówi Ola, manager ds. wzmocnień.

Dział Inżynierów Procesu

Czym się zajmujemy? Inżynierowie procesu biorą odpowiedzialność za technologię produkcji, monitorują wyniki badań wyrobów gotowych oraz wdrażają zmiany dla produktów. Każdy inżynier procesu zajmuje się także optymalizowaniem samego proces produkcji, biorąc pod uwagę oszczędność kosztów i czasu. Bierze także udział w rozwoju produktów dedykowanych na specjalne życzenie klientów, wspierając w tym dział product managerów i inżynierów działu application engineering.

„Jesteśmy młodym zespołem, pracującym projektowo - mówi Krzysiek, team leader - praca na tym stanowisku wiąże się z dużą odpowiedzialnością, ale także satysfakcją, ponieważ bierzemy udział w projektach rozwojowych. Mamy świadomość, że tworzone przez nas taśmy są najwyższej jakości, docenianej na całym świecie, a jednocześnie jesteśmy w stanie wdrażać nowości i w sposób elastyczny dostosowywać się do potrzeb naszych najbardziej wymagających klientów. Największym wyzwaniem dla nas jest z jednej strony godzenie różnic kulturowych w pracy w międzynarodowym zespole, a z drugiej strony komunikacja z operatorami maszyn na produkcji. To, co najbardziej cenimy to możliwość rozwoju zawodowego – zarówno w codziennej pracy, jak i podczas szkoleń i studiów podyplomowych.