Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Sempertrans Bełchatów Sp. z o.o.

Transportowa 5
97-427 Rogowiec
łódzkie, Polska

ETAP 1

Obserwuj nasze oferty pracy na www.pracuj.pl lub zostaw nam swoje CV, nawet jeśli nie prowadzimy w tej chwili rekrutacji. Zostanie ono wprowadzone do naszej bazy.

Z działem HR możesz się kontaktować za pomocą maila [email protected]. Zapraszamy także do zapoznania się z naszą stroną internetową, gdzie znajdziesz informacje o naszych wartościach, zespole i działalności poszczególnych fabryk www.sempertrans.com

ETAP 2

To krótka rozmowa telefoniczna. Specjalista HR zadzwoni do ciebie aby poznać Twoje oczekiwania i motywacje do pracy w Sempertrans.

ETAP 3

Zaprosimy cię na rozmowę kwalifikacyjną. W spotkaniu zawsze uczestniczy przedstawiciel działu HR oraz przełożony działu, do którego aplikuje kandydat. Dbamy o to, aby zespół miał wpływ na wybór przyszłego współpracownika. Podczas rozmowy będziesz miał możliwość zaprezentować swoje kompetencje, ale także zapytać nas o interesujące cię aspekty naszej pracy.

ETAP 4

Podczas rekrutacji możemy cię poprosić o wypełnienie testu. Może to być test wiedzy z określonej tematyki, z którą związane jest dane stanowisko pracy, lub test kompetencji. Korzystamy również z najwyższej klasy narzędzi assessmentowych, takich jak TalentQ.

ETAP 5

Po zakończonym procesie rekrutacji dostaniesz od nas informację zwrotną. Jeśli nie otrzymałeś od nas oferty pracy, pozostawimy twoje CV w naszej bazie i będzie ono brane pod uwagę przy kolejnych rekrutacjach.