Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Sempertrans Bełchatów Sp. z o.o.

Transportowa 5
97-427 Rogowiec
łódzkie, Polska

Onboarding Academy

Jest to tygodniowe szkolenie wstępne dla nowych pracowników. W ramach Onboarding Academy odwiedzisz inne zakłady grupy Semperit, poznasz procesy produkcyjne oraz zespoły, z którymi będziesz współpracować. Poznasz także kulturę i ciekawe miejsca, w okolicy których pracują nasi koledzy.

Rozwój talentów

Semperit inwestuje w rozwój talentów. Aby dać możliwość rozwoju zawodowego pracownikom z największym potencjałem, zapraszamy ich do udziału w Talent Academy. Kandydaci Development Center, po którym są kwalifikowani do Talent Academy. Akademia trwa rok i składa się z coachingu i warsztatów doskonalących miękkie kompetencje.

Dla firmowych „talentów” mamy także Talent Development Program (TDP). W ramach TDP masz możliwość wyjazdu na półroczny projekt R&D do innego zakładu grupy Semperit.

CIĄGŁE DOSKONALENIE

W naszej firmie stawiamy na filozofię ciągłego doskonalenia. Nasi pracownicy regularnie uczestniczą w projektach oraz w szkoleniach, które skupiają się na optymalizacji procesów przy maksymalnym rozwijaniu oraz wykorzystaniu potencjału maszyn, a przede wszystkim rozwijaniu kompetencji naszych pracowników. Stale realizujemy projekty korzystając z metod i narzędzi szczupłego zarządzania, budujemy również zespół trenerów wewnętrznych. W obszarze produkcyjnym wykorzystujemy narzędzia takie jak: 5S, SMED, AM, Audyty GEMBA, SFM, Kaizen czy Zarządzanie Wizualne. Poza obszarami produkcyjnymi procesy ciągłego doskonalenia obecne są również w budynkach administracji, na przykład poprzez wdrożenie 5S w biurach.

Szkolenia

Rocznie przeznaczamy około pół miliona PLN na rozwój pracowników. Dofinansowujemy studia magisterskie, studia podyplomowe, naukę języków obcych, a także kursy doskonalące umiejętności zawodowe.

SEMPER ACTIVE

We wrześniu 2018r. w nasza firma zjednoczyła biegających pracowników, tworząc grupę biegaczy Semper Active. Każdy, kto zapisuje się do grupy, jest silnie wspierany przez firmę. Zaczynając od gadżetów biegowych, poprzez finansowanie startów z kalendarza biegowego, aż po sponsorowanie badań sportowców. Nie musisz być profesjonalnym biegaczem żeby należeć do grupy, są w niej także osoby, które przygodę ze sportem zaczęły dopiero w momencie dołączenia do grupy.